Тимошенко і Путін
Тимошенко і Путін Кадр із відео rtve

Путіна найбільше влаштовує Тимошенко, він вбачає у ній однодумця – The Economist

Російський лідер уже мав справу з лідеркою "Батьківщини" і вбачає в ній цинічну популістку, готову укладати угоди, – вважають в авторитетному виданні

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко є найзручнішою кандидатурою для російської влади на виборах президента України у 2019 році. Такого висновку дійшли журналісти відомого видання The Economist, передає "ЗІК".

"Президента Російської Федерації Владіміра Путіна найбільше влаштовує Тимошенко. Він уже мав справу з нею раніше і вбачає в ній однодумця – цинічну популістку, готову укладати угоди", – йдеться у спецвипуску журналу "Світ у 2019 році".

У матеріалі "Драма без кінця", який був опублікований і в англомовному оригіналі, і в україномовній його редакції, авторитетний журналіса Аркадій Островський зазначає, що Росія намагатиметься на вплинути виборчу кампанію, яку вже важко назвати простою.

"Ускладнює справу те, що у виборах візьмуть участь не лише українці", – пише він. На його думку, російський лідер "робить ставку" саме на Тимошенко.

Раніше кум Володимира Путіна – політик Віктор Медведчук – в інтерв'ю The Independent називав очільницю "Батьківщини" "цілеспрямованим" та "добре підготовленим"кандидатом у президенти України.

Попередній матеріал
Об'єднавчий собор буде закритим – для преси облаштують спеціальний майданчик біля Софії Київської
Наступний матеріал
Стали відомі нові тарифи на опалення і гарячу воду
Loading...