Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко gorlovka.ua

Коболєв звинуватив Тимошенко в роботі на "благо" РФ

  Такі підозри виникають через її нові "газові заяви"

  Глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв звинуватив лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко в роботі на Російську Федерацію. Про це він написав на сторінці у Facebook.

  Як стало відомо, напередодні на прес-конференції Тимошенко пообіцяла ліквідувати "Нафтогаз". Вона також заявила, що "після приходу нової влади" ринок газу демонополізує, що нібито дозволить знизити ціни на газ для українців щонайменше удвічі.

  "Нафтогаз" Юлія Володимирівна назвала "посередником, який не потрібен".

  Вона також додала, що "новообрана влада" дасть можливість завозити скраплений газ з одеського та миколаївського портів, тож природний газ отримають можливість завозити "всі, хто захоче".

  Андрій Коболєв відреагував на слова Тимошенко і пояснив її гучні "газові заяви".

  "Вчора в російських ЗМІ вийшла новина про можливість примусового продажу долі "Газпрому" в "Північному потоці-2" в рахунок погашення боргу за програний арбітраж в Стокгольмі. Сьогодні ЮВТ публічно пообіцяла врятувати "російськоє достояніє" від української державної компанії шляхом ліквідації останньої. Ця новина відразу потрапила на першу шпальту видання "Комсомольська правда", – зауважив голова НАК "Нафтогазу".

  Він додав: "Мені здається, що ЮВТ почала підробляти генератором пропагандистських інфоприводів для російських медіа".

  Попередній матеріал
  Заморозки до -5 градусів: де в Україні суттєво похолодає
  Наступний матеріал
  Україна просить ОБСЄ навідатися до окупованої Макіївки – яка причина
  Loading...