Родина Порошенків вшановує пам'ять Героїв Крут
Родина Порошенків вшановує пам'ять Героїв Крут eurosolidarity.org

Приклад Героїв Крут надихає нас стояти на захисті України – Порошенко

Читайте по-русски
Лідер опозиції подякував усім українцям, які відродили державу і стали на її захист від російської агресії

П'ятий gрезидент України, лідер "Європейської cолідарності" Петро Порошенко та Марина Порошенко вшанували пам'ять Героїв Крут. У Києві на Аскольдовій могилі біля пам'ятного хреста, встановленого на честь молодих героїв, відбулася панахида. Подружжя поклало квіти і встановило лампадки біля меморіалу. Про це повідомляє пресслужба "ЄС".

У церемонії взяли участь народні депутати від "ЄС", депутати Київради, громадські активісти, ветерани російсько-української війни.

"Кожен українець приносить присягу на вірність Україні. Вчиться з досвіду світлих і молодих хлопців та дівчат, які дали бій російському агресору у 1918 році. І для нас дуже важливо, що бій вони дали тоді, коли ситуація була майже безнадійна. І це той водорозділ для одних, які добровольцями пішли на фронт, – що в 1918-му, що в 2014-му – і тих, хто ховався від повісток. Або тих, хто казали, що воювати не треба, достатньо просто припинити стріляти і віддати Україну ворогу", – сказав Порошенко.

Лідер опозиції подякував усім українцям, які відродили державу і стали на її захист від російської агресії.

"Я хочу подякувати тим, хто протистоїть не лише зовнішньому ворогу, а й спробам розхитати нас із середини, тим, хто вимикає і не слухає телеканали, які тільки географічно називаються українськими, а насправді проводять політику країни-агресора. Дуже важливо пам'ятати, що ти є українець – не за національністю, бо ти можеш бути українцем, росіянином, кримським татарином, болгарином, румуном, але в серці мати Україну", – наголошує Петро Порошенко.

"Тому сьогодні наша команда тут. Звідси ми поїдемо до Верховної Ради, щоб протистояти повзучій капітуляції, куди штовхають Україну. Щоб відновити рух до Європейського Союзу та НАТО. Нашу співпрацю з новою американською адміністрацією. Наше відновлення євроатлантичного і трансатлантичного співробітництва. Щоб скористатися тими можливостями, які зараз дає 2021 рік", – зауважив лідер "Європейської солідарності".

Він також наголосив, що необхідно зміцнювати ЗСУ попри те, що чинна українська влада скоротила видатки на армію, але збільшила видатки на власні потреби.

"Ми не дамо розтягнути Україну. Ми станемо на захист України й українства, пам'ятаючи і беручи приклад із Героїв Крут, які нас надихають ще більше любити Україну", – наголосив лідер опозиції.

Попередній матеріал
Згадати – надважливо: як у Києві вшановують пам'ять Героїв битви під Крутами – включення
Наступний матеріал
Стало відомо, за якої умови школярі отримають 120 тисяч гривень за ЗНО
Loading...