5.ua

Президія парламенту Кримської автономії пропонує рішення про референдум

  Щойно завершилося позачергове засідання Президії Верховної Ради АРК , на якому прийнято звернення до кримчан.


  Як повідомили у прес -службі ВР АРК, в 14.00 відбудеться сесія парламенту автономії, на якій будуть розглянуті питання про політичну ситуацію і про розширення повноважень автономії.

  « У результаті неконституційного захоплення влади на Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлені під загрозу. …У цих умовах Верховна Рада Автономної Республіки Крим як вищий представницький орган влади в автономії , спираючись на волевиявлення обрали його кримчан , приймає на себе всю відповідальність за долю Криму…. Переконані , що тільки проведення загальнокримського референдуму з питання удосконалення статусу Автономної Республіки Крим та розширення її повноважень дозволить кримчанам самим, без зовнішнього тиску і диктату , визначити майбутнє автономії.

  Звертаємося до депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим , незалежно від національної та політичної приналежності , із закликом в ці важкі для Криму дні проявити готовність пожертвувати особистими амбіціями заради ухвалення доленосних для всіх жителів півострова рішень…», - йдеться в заяві президії ВР АРК.

  Попередній матеріал
  Урядовці Угорщини, Словаччини та Чехії летять до України
  Наступний матеріал
  Депутати не коментують останню заяву Януковича
  Теги:
  Loading...