president.gov.ua

Президент затвердив символіку РНБО

Документом глава держави заснував емблему, прапор та знак Ради національної безпеки і оборони

Президент України Петро Порошенко затвердив символіку Ради національної безпеки і оборони України. Про це йдеться в указі №334/2017 від 20 жовтня, оприлюдненому на сайті глави держави.

Документом Президент заснував емблему, прапор та знак РНБО і затвердив опис емблеми Ради національної безпеки і оборони України, малюнок емблеми, опис прапора, малюнок прапора, опис знака, малюнок знака. Також глава держави затвердив порядок використання емблеми, прапора та знака Ради нацбезпеки і оборони.

Згідно з документом, емблемою РНБО є квадрат блакитного кольору із заглибленнями на сторонах у формі золотого фортечного муру з чотирма бастіонами по кутах. Усередині квадрата вміщено малий Державний Герб України, накладений на вертикально розміщену золоту булаву та обрамлений по колу синьою стрічкою з золотими кантом та написом "Рада національної безпеки і оборони. Україна".

Прапором Ради національної безпеки і оборони є прямокутне полотнище синього кольору зі співвідношенням ширини до довжини 2:3. У центрі полотнища розміщено зображення емблеми РНБО. Висота емблеми становить 7/9 ширини полотнища. Сторони полотнища прапора ідентичні.

Знаком Ради нацбезпеки і оборони є восьмипроменева зірка із розбіжними променями, на якій розміщено емблему РНБО. Усі зображення і написи рельєфні. Розмір знака – 45 мм. Він виготовляється з металу жовтого кольору. На зворотному боці знака передбачено місце для порядкового номера та розміщено застібку для кріплення до одягу.

Крім того, указом №335/2017 від 20 жовтня Президент вніс зміни до положення про Апарат Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО "Про Ставку верховного головнокомандувача".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Капітани своєї долі": як Порошенко зустрічався з українською збірною "Ігор нескорених"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У поліції розповіли моторошні подробиці викрадення немовляти у Києві
Наступний матеріал
ДТП у Харкові: У СБУ прокоментували інформацію про причетність водія Volkswagen до спецслужби
Loading...

Президент закликав КСУ якнайшвидше розглянути законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності

Зустріч Президента з особовим складом підрозділів Держприкордонслужби – трансляція завершена

Президентський законопроект про зняття депутатської недоторканності більш юридично грамотний – нардеп

Вперше з візитом: як пройшли перемовини Президентів Мальти та України в Києві

Порошенко відреагував на акцію протесту під ВР

На Мальті буде створено сервісний центр для обслуговування літаків "Антонов" – Порошенко