фото АПУ

Президент затвердив спрощення оподаткування спадщини

  Петро Порошенко підписав зміни до Податкового кодексу в частині спрощення оподаткування спадщини

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини", яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Як зазначається, документ ухвалений Верховною Радою у другому читанні та в цілому 278 голосами 23 лютого цього року.

  Відтак, законом звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім'ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки. До цього часу чинним Податковим кодексом передбачалося звільнення від оподаткування членів родини спадкодавця лише першої лінії споріднення.

  Крім того, спадкоємці першого і другого ступенів також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об'єктів спадщини для цілей оподаткування. При цьому для всіх інших спадкоємців податок залишається у розмірі 5%.

  Закон набуває чинності з наступного дня після його опублікування та застосовується до доходів у вигляді спадщини/дарунка, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні Президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо формування та роботи нового Верховного суду.

  Попередній матеріал
  Порошенко затвердив програму розвитку Збройних сил до 2020 року
  Наступний матеріал
  Клімкін: Україна буде елементом логіки східного флангу НАТО
  Loading...

  Порошенко впевнений, що й на окупованій території до пам'ятника Кобзареві прийдуть сміливці-патріоти

  Порошенко підписав закон про посилення співпраці з Євроюстом

  Відвідання Президентом України Харківського тракторного заводу - відео

  Порошенко затвердив програму розвитку Збройних сил до 2020 року

  Порошенко: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

  Порошенко: На 120 посад суддів до Верховного суду претендують 1300 кандидатур