Офіційний сайт Президента України

Президент підписав закон щодо соцзахисту членів сімей учасників АТО

  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників Антитерористичної операції"

  Закон був прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року. Він спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників Антитерористичної операції, повідомляє прес-служба глави держави.

  Законом вносяться зміни до статей 1 та 4 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо не включення до сукупного доходу сім'ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в Антитерористичній операції на час її проведення.

  Законом встановлено, що до заяви про надання державної соцдопомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи в Антитерористичній операції. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Попередній матеріал
  Двох "міністрів" терористичної "ЛНР" судитимуть за сепаратизм
  Наступний матеріал
  Вперше у військовому параді з нагоди 25-річчя Незалежності України візьмуть участь резервісти
  Теги:
  Loading...

  Мінсоцполітики: кількість субсидіантів зросла у чотири рази, а відмов побільшало вдвічі

  Депутати посилили соцзахист членів сімей учасників АТО