Депутати посилили соцзахист членів сімей учасників АТО

  Верховна Рада ухвалила закон щодо соціального захисту членів сімей учасників АТО

  Верховна Рада прийняла за основу і в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників Антитерористичної операції. За відповідне рішення проголосували 237 народних депутатів.

  Законом передбачено не враховувати до сукупного доходу сім'ї грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в АТО, на час її проведення. Тому при призначенні державної соціальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в АТО, до середньомісячного сукупного доходу сім'ї не враховуватиметься отримане ними в період їхньої безпосередньої участі у проведенні Антитерористичної операції грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, ДПСУ; особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, УДО України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, іншим працюючим в утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

  У декларацію про доходи і майно членів сімей учасників АТО не включатиметься державна соціальна допомога, призначена відповідно до цього закону, нарахована субсидія за спожиті житлово-комунальні послуги, сплачені членами сім'ї аліменти.

  Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги встановлюється Кабінетом міністрів України.

  Як повідомляв 5.ua, Президент підписав закон про соцзахист воїнів резерву, які беруть участь в АТО.

  Попередній матеріал
  У Києві в день народження Сенцова закидали фаєрами офіс "Росспівробітництва"
  Наступний матеріал
  Офіційна церемонія в Баку: Порошенко зустрівся з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим

  В Україні посилять соцзахист осіб, які доглядають за інвалідами

  Порошенко підписав закон, який посилює соцзахист військовослужбовців та членів їх сімей

  Порошенко підписав Закон щодо посилення соцзахисту членів сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності

  В Україні 4 млн громадян потребують соцзахисту – голова Мінсоцполітики