фото АПУ

Президент підписав закон про зниження мита на вживані авто – але за однієї умови

Підписання відбулось у присутності авторів і з домовленістю про внесення певних змін

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів". Як передає прес-служба глави держави, підписання відбулося у присутності співавторів – народних депутатів від різних фракцій, та "за результатами знаходження компромісу і досягнення чітких домовленостей про те, що в проголосований і підписаний Президентом закон будуть внесені зміни, які захистять як споживачів, так і державу".

Зокрема, Президент і депутати домовилися про те, що зміни до закону, які невідкладно внесе глава держави, будуть підтримані усіма фракціями та проголосовані в Раді у найближчий четвер. Зміни стосуватимуться чіткого регламентування дії закону, а саме – одна машина до кінця дії закону, введення заборони перепродажу та за умови, що власник авто має завезти його в Україну особисто.

Петро Порошенко зазначив: "Це буде по-чесному з боку Президента, парламенту, уряду до людей і по-чесному по відношенню до держави в необхідності фінансування її видатків в умовах війни, яка не закінчена". Також він наголосив, що підписання цього закону дозволить реально допомогти звичайним громадянам придбати автомобіль для власних потреб.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет міністрів України підтримав і направив Президенту пропозицію щодо підписання проекту Закону України "Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів".

Попередній матеріал
Експерт: Україна приймала участь в усіх збройних операціях НАТО протягом останніх 20 років
Наступний матеріал
На Львівщині авто польського консульства в’їхало у натовп протестувальників

Президенту направили на підпис закон щодо зниження акцизу на імпорт вживаних авто

Автор закону про зниження акцизу на імпорт вживаних авто має намір заблокувати ухвалене рішення

ВР знизила акциз на вживані автівки

Рада збільшила акцизи на алкоголь – 50% і на сигарети – 40%