Експерт: Україна приймала участь в усіх збройних операціях НАТО протягом останніх 20 років

Квасневський остудив занадто єврооптимістичні погляди, тому що Україна ще не зробила достатньо для того, щоб приєднатися до Альянсу

Україна буде просуватися своїм шляхом до наближення стандартів НАТО та ЄС. Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" сказав військовий експерт Сергій Грабський.

На запитання ведучого про причини різкої заяви колишнього президента Польщі Квасневського щодо неможливості членства України в НАТО та ЄС заяви на тлі підтримки України нинішніми польськими політиками, експерт відзначив дві позиції.

"Я розділю це питання на дві позиції. Перше – пан Квасневський надіслав месидж, що в найближчі часи не буде технічно розглядатися питання про приєднання України до Альянсу. Він остудив наші занадто єврооптимістичні погляди, тому що Україна ще не зробила достатньо для того, щоб приєднатися до Альянсу. Але він не сказав, що цей шлях закритий", – зазначив експерт.

"Друге – є номінальне членство і фактичне членство. Хочу зазначити, що Україна приймала участь у всіх збройних операціях НАТО протягом останніх 20 років. Тобто практично нічого не зміниться, ми будемо просуватися по своєму українському шляху щодо наближення стандартів НАТО і ЄС", – наголосив Грабський.

Крім того, війковий експерт зазначив, що як тільки перша одиниця американської зброї опиниться в Україні, зникне будь-яка можливість політичного вирішення конфлікту.

Попередній матеріал
Молоді британці масово змінюють громадянство
Наступний матеріал
Президент підписав закон про зниження мита на вживані авто – але за однієї умови

Експерт: Як тільки перша одиниця американської зброї опиниться в Україні, зникне будь-яка можливість політичного вирішення конфлікту

У бойовиків паніка через повідомлення про передачу ЗСУ радарів зі США - Тимчук

Україна напередодні саміту НАТО отримала найсучасніші контрбатарейні станції із США

Миронович пояснив, як допоможуть бійцям АТО контрбатарейні системи від США