balita.com

Президент Філіппін порівняв себе із Гітлером та знову пригрозив вийти з ООН

  Ексцентричний політик виступив на конференції в Давао із промовою щодо боротьби з наркобізнесом у Філіппінах

  Наркоділків, наркозалежних та інших пов'язаних з наркобізнесом філіппінців чекатиме така ж доля, яку колись організував Адольф Гітлер щодо євреїв. Таку думку на конференції в Давао сформулював президент Філіппін Родріго Дутерте, повідомляє видання ЛIГАБiзнесIнформ із посиланням на службу BBC.

  Зазначається, що за словами політика, "в ім'я здоров'я майбутніх поколінь" він не вагаючись позбавив би життя близько 3 млн філіппінських наркозалежних. "Якщо в Німеччині був Гітлер, то у Філіппін буде..." – зауважив він та вказав на себе після паузи.

  Повідомляється, що Дутерте вкотре назвав "лицемірною" позицію урядів ЄС та США, які критикують потурання вбивств у країні без суду і слідства за три місяці, що пройшли з моменту його вступу на посаду. Зараз відомо про загибель майже 3,5 тис. ймовірних порушників антинаркотичного законодавства.

  Водночас філіппінський президент наголошує, що не нацьковує нікого на підозрюваних у зв'язках з наркобізнесом та відзначає, що закони країни не забороняють йому погрожувати злочинцям.

  Додамо, що на думку експертів ООН, заклики Дутерте можуть вважатися злочином за міжнародним законам. У відповідь лідер Філіппін назвав їх "дурнями"та пригрозив вийти з ООН, щоб створити "альтернативний міжнародний союз" з Китаєм і країнами Африки. Втім, пізніше він назвав це жартом.

  Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама скасував зустріч з президентом Філіппін Родріго Дутерте після образи на свою адресу

  Попередній матеріал
  50 років з дня створення військових частин: Президент нагородив Нацгвардійців
  Наступний матеріал
  У "ЛНР" "загубились" семеро так званих правоохоронців - Тимчук

  Обама та Меркель закликали якнайшвидше розпочати розведення сил на Сході

  У Білому домі заявили про провал співпраці з Росією щодо Сирії

  Керрі: Величезна недовіра між США і РФ може зупинити обговорення врегулювання в Сирії

  Президент Німеччини: Необхідно об'єднати зусилля для транскордонних досліджень злочинів проти людяності