5 канал

50 років з дня створення військових частин: Президент нагородив Нацгвардійців

  Глава держави привітав особовий склад з ювілейною річницею створення підрозділів

  У 50-ту річницю з дня створення військових частин з охорони громадського порядку Національної гвардії України Президент Петро Порошенко відзначив високими нагородами військових цих підрозділів.

  "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку орденом Данила Галицького нагороджені полковники Олександр Андрєєв та Андрій Каргаєв, підполковник Роман Науменко", - мовиться у повідомленні.

  Так, медаль "За військову службу Україні" отримали полковник Віталій Данько, підполковники Микола Волосков, Олександр Горбенко та Дмитро Троценко, капітан Дмитро Кущенко, старший лейтенант Артем Ковтун, старші прапорщики Сергій Кобиляцький і Сергій Устінов, прапорщик Олександр Гарбузов та старшина Олександр Куліковський.

  Крім того, глава держави привітав особовий склад з ювілейною річницею створення підрозділів та подякував за відданість українському народові, відвагу та професіоналізм.

  "Уперше на державному рівні ми відзначаємо військових правоохоронців, які багато років щоденно виконують таку необхідну і надважливу місію – захищають та охороняють життя, здоров’я, права, свободи і законні інтереси громадян від злочинних та інших протиправних посягань, забезпечують громадський порядок та безпеку", - наголосив Президент.

  Нагадаємо, раніше Петро Порошенко відзначив державними нагородами 55 військовослужбовців Збройних сил України, з них 21 – посмертно. 

  Попередній матеріал
  Бойовики "Сомалі" активно споруджують фортифікації в районі Авдіївки – експерти ІС
  Наступний матеріал
  Президент Філіппін порівняв себе із Гітлером та знову пригрозив вийти з ООН

  Порошенко прокоментував заборону Меджлісу у Криму: "Справа Сталіна живе"

  Порошенко ухвалив рішення РНБО збільшити фінансування сектору оборони і безпеки

  Порошенко про катастрофу рейсу МН17: "Бук"-вбивця прибув з Росії

  Президент Порошенко та міністр торгівлі США обговорили інвестиції в Україну