Зеленський в Брюсселі
Зеленський в Брюсселі 5 канал

Пресконференція Зеленського у Брюсселі вплине на репутаційний капітал України – експерт-міжнародник

Читайте по-русски
Спілкування Зеленського із закордонними журналістами засвідчить про його готовність до посади та вплине на зовнішньополітичну репутацію України

Під час свого першого закордонного візиту Зеленський спочатку не збирався скликати прес-конференцію. Проте спілкування з іноземними ЗМІ – прямий обов'язок президента. Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив експерт з міжнародних питань Тарас Семенюк.

"Президент фактично повинен спілкуватися із засобами масової інформації. Немає значення: володіє він англійською мовою, чи не володіє він англійською мовою. Тому що європейські ЗМІ – це є фактично, назвемо це так, ті, які десь формують і ретранслюють репутаційний капітал України. Що я маю на увазі? Ну, наприклад, якщо президент не хоче спілкуватися із закордонними журналістами, відповідно, складається певне якесь враження, що він або не готовий, або в певній мірі боїться чогось", – пояснив експерт.

Семенюк наголосив на тому, що роль президента – це не лише спілкування в кулуарах, чи на офіційних зібраннях, а це й необхідність спілкування зі ЗМІ, особливо із закордонними.

"Це є, в принципі, цілком нормально, бо західні ЗМІ доволі так критично ставляться до тих лідерів, які не хочуть з ними спілкуватися. І вони це розуміють як сигнал неготовності, як сигнал якоїсь такої закритості", - відзначив Семенюк.

Нагадаємо, сьогодні, на спільній пресконференції зі Столтенбергом, Зеленський заявив про готовність до переговорів з Росією.

Повний запис виступу президента України й Генсека НАТО дивіться тут: 

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії речник МВС Артем Шевченко – відео
Наступний матеріал
У Мінському процесі намітилися зміни – експерт припустив, чому Кучму повернули до перемовин
Loading...