Поживанов: На сьогодні в Україні реального захисту людини не існує

  Михайло Поживанов вважає політичним переслідуванням звинувачення висунуті йому на Батьківщині, бо голова Держрезерву не є матеріально відповідальною особою. До того ж доказом політичних переслідувань в Україні Поживанов бачить, те що всі кримінальні справи проти екс-посадовців уряду Тимошенко були відкриті в один і той самий час.


  Про таке колишній голова Держрезерву України заявив в інтерв’ю «5 каналу».
   
  «Я вважаю, що це політичне переслідування, тому що ті речі в котрих я звинувачують – я не робив, цього навіть в апріорі не можу бути, бо голова Держрезерву не є матеріально відповідальним і жодну продукцію, навіть за своїм власним підписом, без відповідної процедури, жодному підприємству відвантажувати не може. Всі ці документи готуються відповідними службами, є матеріально відповідальні на підприємствах, котрі несуть повну відповідальність. Тобто ці звинувачення в апріорі порушують весь порядок і структуру за яким законом діє Держрезерв. Ті люди, хто порушував справу вони або не розбираються, або ці речі зроблені навмисно», - заявив Поживанов.
   
  «На сьогоднішній день в країні реального захисту людини не існує. Сьогодні все йде, як кажуть в одні ворота і даній ситуації про який судовий захист іде мова. Всі ці справи, чомусь, співпали в часі – з листопада 2010 року по січень 2011 року, починаючи з Тимошенко, запрошення Турчинова, Філіпчук, Корнійчук, Данилишин, Слюс, Поживанов, Діденко, Макаренко, Іващенко і так далі. Все це співпало в часі, я бачу в цьому тільки одне – що це якась PR-компанія була певна, хтось намалював, що це треба зробити і показати суспільству, що йде боротьба с корупцією. Але ж всі ті, хто зараз обвинувачений, вони ж реального захисту в Україні знайти не зможуть, тому моя позиція така», - підкреслив екс-голова Держрезерву.

  Попередній матеріал
  Поживанов звинувачує МЗС України у протидії надання йому політпритулку в Австрії
  Наступний матеріал
  Поживанов спілкувався з високопосадовцями нинішньої влади щодо кримінальної справи
  Теги:
  Loading...