Поживанов звинувачує МЗС України у протидії надання йому політпритулку в Австрії

  Екс-голова Держрезерву Михайло Поживанов, який наразі звернувся до влади Австрії з проханням надати йому політичний притулок, в інтерв’ю «5 каналу» повідомив, що документи щодо надання політичного притулку були прийняті і, наразі, розглядаються відповідними службами при МВС Австрії.


   
  «Мої документи, на сьогодні, знаходяться на розгляді, я пройшов другу стадію надання політичного притулку. Перша стадія – це коли приймають документи, після того проводиться кілька інтерв’ю, розглядають документи і або відмовляють, або приймають до подальшого розгляду. Мої документи були прийняті, вони сьогодні знаходяться у службі при міністерстві внутрішніх справ Австрії котра займається цими питаннями», - повідомив Поживанов.
   
  Разом з тим, Поживанов звинуватив вітчизняне МЗС, зокрема посла України у Відні в певній протидії надання йому політичного притулку в Австрії.
   
  «Наскільки мені відомо дуже активну участь в певній протидії цим заходам бере участь наше МЗС, в першу чергу - особисто посол України в Відні. Він навіть дозволив собі під час проведення українсько-австрійської економічної зустрічі, наприкінці березня, дуже не дипломатично висловлюватись, в тому числі і на адресу Австрійського уряду – звинуватив, що Австрійський уряд продає політичний притулок. Кілька статей вийшло на цю тему з обговоренням цієї ситуації, відповідно було кілька запитів членів парламенту Австрії, вони також провіряли цю інформацію. З’ясувалось – що ніщо, ніде не продається, що усі документи розглядаються, вони попросили деяку додаткову інформацію від мене, я її передав адвокатам які передали її до відповідної служби, ми чекаємо», - заявив екс-голова Держрезерву.

  Попередній матеріал
  Запорізький алюмінієвий комбінат повернули у державну власність
  Наступний матеріал
  Поживанов: На сьогодні в Україні реального захисту людини не існує
  Теги:
  Loading...