Поживанов спілкувався з високопосадовцями нинішньої влади щодо кримінальної справи

  Колишній глава Держрезерву Михайло Поживанов в інтерв’ю «5 каналу» повідомив, що мав телефонні бесіди з високопосадовцями нинішньої влади щодо пред’явлених йому звинувачень, але вони виразної відповіді щодо підстав порушення проти нього кримінальної справи дати не можуть.
  «З деким я спілкувався, я не буду називати прізвища, але ці люди зараз в опозиції на нормальних позиціях, або працюють у владі. Я не намагався телефонувати ні Хорошковського, ні Пшонці, але з деким з їх заступників чи керівників управління я розмовляв і з керівниками уряду, чи Адміністрації Президенту я також розмовляв. Вони навіть жодних пояснень не дають. Відповідь дуже цікава – Михайло ти ж розумієш… Що я мушу розуміти? От я не розумію чому вигадана ця справа, чому це робиться? Тільки тому, що хтось озвучив цифри, що збитки країні нанесені на мільярди гривень», - заявив Поживанов.
   
  «Я навіть спілкувався по тим звинуваченням, по внутрішній інформації я певну інформацію маю, у чому була спроба мене звинуватити. І коли я задавав питання  людям, які розуміються в цих речах, і в економічних, і в юридичних, з Адміністрації Президента і які займають відповідні посади в уряді, вони кажуть – ми все розуміємо, але ми не можемо нічого вирішити, це якесь інше питання. Я розумію, що це тільки політичне питання, бо якщо були б економічні питання, чи кримінальні питання – уже б тут був слідчий, вже б мого адвоката допустили хоча б до ознайомлення з постановою про порушення кримінальної справи» – зазначив він.
  Попередній матеріал
  Поживанов: На сьогодні в Україні реального захисту людини не існує
  Наступний матеріал
  У ПР критикують Ющенка за його позицію щодо справи Луценка
  Теги: