Тарас Березовець
Тарас Березовець 5 канал

"Повна делегітимізація Зеленського": до чого призведуть результати місцевих виборів – Березовець

Читайте по-русски
Українці мають дуже коротку історичну і політичну пам'ять, про що свідчать високі рейтинги партії ОПЗЖ, вважає політтехнолог

Провладна партія "Слуга народу" не виграє жодної посади міського голови в жодному обласному центрі, вважає політтехнолог Тарас Березовець. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За його словами, поразка партії "Слуга народу" на місцевих виборах всім вже абсолютно очевидна: "Це призведе до повної делегітимізації президента Зеленського. І це потягне за собою неминучі дострокові парламентські, а згодом і президентські вибори", – сказав політтехнолог.

Як зазначає Березовець, українці мають дуже коротку історичну і політичну пам'ять, і сьогоднішня ситуація з місцевими виборами дуже яскраво це ілюструє.

"Подивіться на рейтинги партії "ОПЗЖ" Медведчука, окрім того, зростає близький до регіоналів проєкт "Наш край", проєкт Палиці-Коломойського "За майбутнє". І тому ці місцеві вибори позначать нову тенденцію закріплення місцевих баронів і олігархів за конкретним регіоном", – вважає експерт.

На його думку, фактично країна буде перерозподілена, і олігархи, а також місцеві кримінальні барони, часто пов'язані з Росією, захоплять значну частину місцевих рад.

"Насамперед це буде стосуватися півдня і сходу, але не лише там. Якщо ми говоримо про Коломойського, треба не забувати, що місто Дніпро та Волинь входять в зону його відповідальності. І "Наш край", який активно просуває себе в центральній і навіть західній Україні", – вважає Березовець.

"І тому тенденція цементування цих усіх проросійських проєктів буде дуже довготривалою, і цей процес повзучої експансії продовжиться на дострокових парламентських виборах, до яких все йде", – підсумував він.

Нагадаємо, соціологи прогнозують, що кандидати Зеленського не стануть міськими головами в жодному з обласних центрів.

Попередній матеріал
Поліцейському, який скоїв смертельне ДТП у Броварах, обрали запобіжний захід – подробиці
Наступний матеріал
Бійці ООС, які зазнали поранень під час бойових дій на cході, вирушать на лікування в Німеччину – включення
Loading...