Радіо Свобода

Постпред України в ОБСЄ вимагає введення озброєної місії на державному кордоні з РФ

  За словами українського дипломата, Росія вибірково трактує Мінські домовленості

  Росія вибірково трактує Мінські домовленості про врегулювання на окупованій частині Донбасу, по суті висуваючи політичні вимоги для припинення керованих нею бойових дій. Про це заявив постійний представник України в ОБСЄ Ігор Прокопчук на засіданні Постійної ради ОБСЄ, повідомляє прес-служба МЗС України.

  За словами Прокопчука, нині Росія зміцнює свій воєнний контроль над Донбасом, здійснюючи постійне постачання туди особового складу, озброєнь, боєприпасів і пального, незаконно вводячи їх через непідконтрольні ділянки кордону.

  Відтак, додав він, необхідно невідкладно створити робочу підгрупу Тристоронньої контактної групи щодо прикордонних питань. Крім того, потрібно дозволити роботу озброєної міжнародної поліційної місії, що була б дислокована по всій зоні конфлікту, і особливо на державному кордоні.

  Як стало відомо, на засіданні ради спеціальний представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік наголосив, що підтримує так званий "пакетний підхід", частиною якого має бути питання про відновлення контролю України за всім кордоном із Росією.

  За його словами, це необхідно, щоб не порушувати одні проблеми у відриві від інших і збільшити шанси значного поступу в мирних зусиллях.

  Нагадаємо, 27 липня Мартін Сайдік заявив, що Мінські угоди мають бути імплементовані до кінця року.

  Попередній матеріал
  Показова страта: в Індонезії розправились з наркоторгівцями
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту продовжує падати

  Росія заблокувала український проект заяви Радбезу ООН щодо Криму

  Мінські угоди мають бути імплементовані до кінця року – представник ОБСЄ

  "Напросилися": в ОБСЄ російських дипломатів упіймали на брехні

  ОБСЄ відреагувала на список "терористів та екстремістів" РФ