Максим Бужанський
Максим Бужанський фото Ян Доброносов

"Поширював фейки": нардепи "ЄС" вимагають від СБУ та ДБР розслідування щодо дій Бужанського

  Читайте по-русски
  Дії "слуги" називають спробою посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу

  Народні депутати від партії "Європейська солідарність" Микола Княжицький та Олег Синютка звернулись до Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України щодо висловлювань нардепа "Слуги народу" Максима Бужанського, які депутати вважають спробою посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу. Про це у Facebook повідомив нардеп Олег Синютка.

  "На шостому році війни з Росією нас мало б нічого не дивувати, бо російська пропаганда використовує весь арсенал брехні, щоб Україну зробити слабшою і знищити нашу волю до протистояння з ворогом. Винахідливою в українофобії є російська п'ята колона в Україні, її відверті та приховані агенти. А також усі, хто обслуговує олігархів, які після перемоги Зеленського на виборах відкрито реалізують політику капітуляції України та накладання російського ярма на шиї українців", – зазначив народний депутат.

  Він нагадав, що свіжим прикладом цьому є нещодавній допис у соцмережах Максима Бужанського, народного депутата від партії "Слуга народу". Йдеться про поширене Бужанським відео начебто побиття мешканця Львова через його кашель в автобусі, яке є фейковим.

  "Чистий фейк, бо жодного такого випадку у Львові не було. Але фейку депутату від "слуг" було мало – він порівняв цю ситуацію з погромом євреїв у липні 1941 року, що стався після приходу нацистів до нашого міста. Мета цієї антиукраїнської провокації очевидна: показати, що нібито у Львові нічого не змінилося з 1941 року і вже почалися погроми в "центрі бандерівщини". Методи провокаторів не змінилися від десятиліть: та сама брехня, те саме намагання виставити мешканців Львова і Галичини та України загалом як недостойних жити в цивілізованій Європі", – наголосив Синютка.

  "Разом із колегою по фракції Миколою Княжицьким ми звернулися до СБУ і ДБР, щоб вони розслідували цю чергову спробу посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу. Держава має реагувати рішуче, особливо в теперішніх обставинах, коли завданням усіх українців і влади зокрема є боротьба з пандемією коронавірусу", – написав нардеп.

  Також народний депутат зазначив, що для мільйонів українців і туристів з усього світу Львів уже давно став символом європейськості України, гостинності, толерантності й пошанування багатонаціональної і багатокультурної історії міста.

  Нагадаємо, депутати з фракції "Слуга народу" під прикриттям епідемії коронавірусу хочуть скасувати мовні квоти та інші норми законодавства, які захищають державну мову.

  Попередній матеріал
  COVID-19: наскільки довго вірус живе на різних поверхнях – порівнюємо
  Наступний матеріал
  Львів та область запроваджують надзвичайну ситуацію (оновлення)
  Loading...