Віталій Портников, журналіст
Віталій Портников, журналіст 5 канал

Портников пояснив, у чому важливість зустрічі Блінкена з Епіфанієм

Читайте по-русски
На територіях України, де превалює російська церква, продовжує зберігатися небезпека захоплення Росією, вважає журналіст

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен зустрівся з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм, аби продемонструвати підтримку діяльності української церкви, адже у США добре розуміють, що на територіях України, де зберігається великий вплив російської церкви, лишається загроза вторгнення РФ. Про це в ефірі ток-шоу "ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова" на "5 каналі" сказав Віталій Портников.

"Те, що Ентоні Блінкен зустрівся з предстоятелем Української православної церкви Епіфанієм, – це важлива річ. Яка показує, що Сполучені Штати як раз розуміють, що сталося в Україні, коли ми отримали можливість діяльності своєї православної церкви", – зазначив він.

"Багато хто цього не розуміє, але юрисдикція російської церкви означає набагато більше, ніж юрисдикція російської держави. Російська церква пережила багато російських держав – багато князів, царів, генеральних секретарів і президентів. І допоки в Україні центральною церквою буде російська церква, небезпека того, що українські території, де вона превалюватиме, стануть територіями майбутньої Росії, залишається як ніколи", – пояснив Портников.

"Дуже дивно, що це розуміє державний секретар Сполучених Штатів і не розуміє багато українських політиків, чиновників і громадян", – додав журналіст.

Дивіться повний запис програми "ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова":

Нагадаємо, 6 травня ЗМІ з посиланням на три незалежних джерела повідомили, що керівник Офісу президента України Володимира Зеленського і член РНБО Андрій Єрмак намагався заблокувати зустріч предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія та державного секретаря США Ентоні Блінкена.

Згодом керівник Офісу президента Андрій Єрмак спростував інформацію, заявивши, що "будь-яка людина, яка знає, як організовуються візити такого рівня, абсолютно чітко розуміє, що навіть можливості такої немає ніколи – заблокувати якусь зустріч".

Попередній матеріал
Правоохоронці готові до будь-яких провокацій на 9 Травня – голова поліції Києва
Наступний матеріал
Не вважаю Порошенка політичним ворогом "Голосу" – Кіра Рудик
Loading...