Екссоратник Януковича Андрій Портнов
Екссоратник Януковича Андрій Портнов racurs.ua

Портнов зводить із Порошенком особисті рахунки, використовуючи ДБР – Новіков

  Читайте по-русски
  Своєю роллю ДБР підриває виграшну позицію України в міжнародному арбітражі

  Ексзаступник голови Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов зводить особисті рахунки з п'ятим президентом Петром Порошенком, використовуючи ДБР. При цьому своєю роллю ДБР підриває виграшну позицію України в міжнародному арбітражі. Про це повідомив адвокат Порошенка Ілля Новіков, пише "Цензор".

  "Всі ці провадження відкриті за заявою Портнова. Кажуть, це серія з 13 справ проти Порошенка, але сам Труба від цього формально відхрестився, хоча сам використовував це формулювання. Він сказав, що Порошенко проходить як свідок в окремих справах. Те, що всі ці справи називають "справами проти Порошенка", на мій погляд, дуже добре маркує сприйняття роботи ДБР у цьому випадку. І це дуже явно демонструє ставлення ДБР до цих справ", – сказав Новіков.

  "Візьмемо Уотергейт як приклад. Ніксон – тоді ще чинний президент. І ось на нього знаходять якийсь серйозний компромат. Цей компромат один. У вас не може бути на президента, який би він не був поганий, багато Уотергейтів. Якщо ви сумлінний розслідувач, журналіст або слідчий, ви копаєте в глибину. А замість цього ДБР копає вшир. Якщо у вас не один Уотергейт, а 13 – це значить, що насправді жодного Уотергейту у вас немає. Якщо при цьому робите шум і відверто працюєте на піар, на медіасприйняття, то ви зобов'язані розуміти, як це відбивається на позиціях країни загалом", – зазначив він.

  Новіков наголосив, що позиція ДБР суперечить позиції України в міжнародних судах щодо Керченської справи, оскільки фактично співзвучна з версією Росії.

  "Основною версією, наскільки ми можемо судити з того, що бачимо, у ДБР є те, що написав Портнов. Тобто не те, що Росія перевищила будь-які розумні межі застосування військової сили. І не те, що Росія, в першу чергу, порушила двосторонню Угоду з Україною щодо Азовського моря, порушила Конвенцію ООН з морського права, Женевську конвенцію про військовополонених і ще багато чого. ДБР цікавить не це, а, як вони вважають, першопричина цих подій – дії України", – зазначив адвокат.

  При цьому він вважає, що Портнов має до Порошенка особисті претензії.

  "У Портнова це дуже особисте. Є різні спекуляції на тему того, хто фінансує його з Росії або не фінансує. А я дивлюся на його публікації і розумію, що тут приватне просто забиває будь-яке уявне чи реальне фінансування. У нього щось дуже "особисте" по відношенню до Порошенка", – підсумував адвокат.

  Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента заявляв, що слідчий ДБР, який веде "справи Порошенка", передає таємні дані слідства ексзаступнику глави АП часів Януковича Андрію Портнову.

  Попередній матеріал
  Масштабний збій стався у роботі Facebook та Instagram – деталі
  Наступний матеріал
  В Євпаторії окупанти хочуть знести храм ПЦУ – Епіфаній
  Loading...

  ОПУ рапортує про зустріч з Портновим на фоні публікації "його фантазій про зґвалтування тварин" – Мокрик

  "Перетворю на шматок лайна": ЗМІ опублікували переписку з погрозами Портнова прокурорам ГПУ

  Досі бояться згадувати: що вдалося дізнатися про погрози Портнова своїм опонентам – "Спостерігач"

  Як ДБР закриває очі на погрози Портнова прокурору ГПУ – "Спостерігач"

  "Розваги" Портнова: чому він безкарно погрожує прокурорам і не тільки – "Спостерігач"

  Передача справи про вбивства на Майдані до ДБР поховає слідство назавжди – "СтопРеванш"