5 канал

Порошенко: Звільнено 4 тисячі старих прокурорів

  Президент України Петро Порошенко сподівається, що набір 700 нових керівників місцевих прокуратур буде так само успішним, як створення Національної поліції.

  Про це він заявив на зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. 

  "Ми звільнили 4 тисячі старих прокурорів. І зараз завершується дуже суворий конкурс, починаючи від тестів і завершуючи детектором брехні, де ми маємо набрати 700 нових керівників місцевих прокуратур. Я дуже сподіваюся, що це досвід буде такий самий успішний, як поліція", - сказав глава держави.

  За словами Президента, найближчим часом буде започаткована нова й ефективна правоохоронна вертикаль. "Ми створили Антикорупційне бюро... Зараз завершується другий етап конкурсу, ще 70 детективів, які забирають у прокуратури всі антикорупційні справи. Ми створимо Державне бюро розслідувань, проект на останньому читанні у Верховні Раді, яке забере все слідство в прокуратури, і буде започаткована нова і ефективна правоохоронна вертикаль", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, 20 жовтня запрацював інформаційний сайт для перевірки кандидатів у місцеві прокурори.

  Попередній матеріал
  Лідери ЄС збираються на позачергову нараду через міграційну кризу
  Наступний матеріал
  Від початку виборчої кампанії в Києві та області зафіксували близько тисячі порушень
  Теги:
  Loading...