Порошенко та Ердоган
Порошенко та Ердоган фото АПУ

Порошенко зустрівся з турецьким лідером – про що говорили

Окремо наголошувалося на важливості завершення підготовки до укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною

Про звільнення політичних бранців Кремля говорили під час зустрічі Президент України та його турецький колега. Зустріч Петра Порошенка та Раджепа Таїпа Ердогана відбулася на полях 73-ї сесії Генеральної Асамблеї в Нью-Йорку.

Як йдеться на сайті Адміністрації Президента, Турецька Республіка дала чіткий сигнал щодо незмінності позиції на підтримку територіальної цілісності України та невизнання російської окупації території Криму.

Окрім теми заручників, президенти обох держав обговорили стан і перспективи співпраці між країнами у торговельно-економічній, інвестиційній, медичній сферах.

"Окремо наголошувалося на важливості завершення підготовки до укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. З боку Турецької Республіки отримано чіткий сигнал щодо незмінності позиції на підтримку територіальної цілісності України та невизнання російської окупації території АР Крим, а також налаштованості на подальше відстоювання прав кримськотатарського народу", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що завдяки безпосередній участі турецького президента – торік, у жовтні, – з ув’язнення було звільнено заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу – Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза. Вони були засуджені в Криму до 2-х та 8-ми років, відповідно, і стали найвідомішими кримськотатарськими бранцями Кремля, яких почали переслідувати після незаконної окупації півострова.

Попередній матеріал
Україна підписала безвіз зі ще однією країною
Наступний матеріал
Загибель військових на Рівненському полігоні: засідання Комітету ВРУ – відео

Порошенко до ООН: грубі порушення Росії в Азовському морі мають бути припинені

Віра та надія на краще: Сенцов написав ще один лист

Виступ Президента Порошенка на 73-й Генеральній Асамблеї ООН – відео

Перші подробиці виступу Порошенка та побоювання "декадансу ООН" – включення з Нью-Йорка

"Там русью пахло": на Генасамблеї ООН Лавров порівняв себе з туалетом – реакція соцмереж

Абсолютна класика: в яких образах з'явилася дружина Порошенка під час візиту до США