фото АПУ

Порошенко зустрівся з єврокомісаром Ганом і подякував за "важливий крок назустріч"

  Президент назвав законодавчі пропозиції про безвізовий режим потужним стимулом для продовження реформ в Україні

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом, передає прес-служба глави держави. Порошенко від імені українського народу подякував Європейській комісії, її президенту та особисто єврокомісару Йоганессу Гану за внесення на розгляд Ради ЄС та Європейського парламенту законодавчої пропозиції про запровадження безвізового режиму для громадян України.

  Президент зазначив, що "після Євромайдану, після Революції Гідності – це важливий крок назустріч європейським прагненням українського народу", та назвав сьогоднішнє рішення Єврокомісії "визнанням європейськими партнерами проведених реформ в Україні".

  При цьому Порошенко запевнив: "Україна розглядає сьогоднішнє рішення, як потужний стимул щодо продовження реформ і розраховує на підтримку країн Європейського Союзу та європейських інституцій як щодо якнайшвидшого запровадження безвізового режиму, так і подальшої інтеграції України до ЄС". Президент сподівається на швидке затвердження відповідної пропозиції Радою ЄС та Європарламентом та запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС вже у другій половині цього року.

  Йоганесс Ган, у свою чергу, назвав досягнення України у законодавчих змінах щодо запровадження безвізового режиму з ЄС "прекрасними прикладом чудової співпраці між Президентом, урядом та парламентом". Комісар ЄС привітав Україну із завершенням політичної кризи та запевнив у незмінній та послідовній підтримці з боку Європейського Союзу на шляху демократичних та проєвропейських перетворень.

  Нагадаємо, сьогодні ж Петро Порошенко обговорив безвізовий режим для України з президентом Єврокомісії та звернувся до нації.

  Попередній матеріал
  Папа Римський оголосить про широку гуманітарну допомогу для постраждалих від війни на Донбасі
  Наступний матеріал
  Нардеп від "Народного фронту": Безвізовий режим в рази збільшить черги на митницях
  Теги:
  Loading...

  Порошенко обговорив з президентом Єврокомісії безвізовий режим для України

  Порошенко пообіцяв, що сьогодні підпише указ про деофшоризацію

  Порошенко про дзвінок Путіну: Мені здається, нам вдалося узгодити певний алгоритм звільнення Савченко

  Порошенко: Єврокомісія днями чи навіть годинами подасть законодавчі ініціативи щодо безвізового режиму України з ЄС

  Порошенко дав доручення силовикам: зменшити чисельність начальників і дати дорогу молодим

  5 канал - трансляція наживо