president.gov.ua

Порошенко дав доручення силовикам: зменшити чисельність начальників і дати дорогу молодим

  Порошенко пропонує зменшити чисельність начальницького складу у силових структурах

  Президент України Петро Порошенко повідомив про масштабні реформи сектору безпеки та оборони на своїй сторінці у Facebook.

  "Ми оновлюємо не лише техніку, але в першу чергу командний склад. Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою. Водночас якщо проаналізувати співвідношення посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу, помітимо диспропорції. До речі, євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки", - заявив Порошенко.

  Він зазначив, що звернувся до Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького складу.

  Нагадаємо, радник Президента України Юрій Бірюков повідомив, що у результаті переатестації керівників окремих структурних підрозділів центрального апарату Міноборони України 15 осіб із 25 її не пройшли. Зазначимо, Полторак анонсував масштабні реформи у Міноборони.

  Попередній матеріал
  СБУ спіймала посадовців "Укрпошти" на разкраданні 20 млн грн
  Наступний матеріал
  Парубій закликає МЗС негайно скликати засідання Радбезу ООН через заборону Меджлісу
  Теги:
  Loading...