Петро Порошенко 5.ua

Порошенко: Єврокомісія днями чи навіть годинами подасть законодавчі ініціативи щодо безвізового режиму України з ЄС

Єврокомісія у найближчі дні підпише і подасть законодавчі ініціативи щодо безвізового режиму України з ЄС в Європейський парламент і Раду Євросоюзу

Президент України Петро Порошенко очікує на передачу Єврокомісією найближчими днями чи навіть годинами законодавчої пропозиції щодо отримання безвізового режиму для українців в Європарламент та Раду ЄС. Про це глава держави заявив на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Королівства Данія Ларсом Льокке Расмуссеном.

"Днями, може навіть годинами, чекаємо повідомлення про те, що Європейська комісія, Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер підпише і передасть законодавчі пропозиції щодо безвізового режиму в Європейський парламент і Раду Європейського Союзу", – сказав Президент.

Крім того, глава держави додав, що завтра він матиме телефонну розмову з Юнкером. "Зараз можу оприлюднити, що завтра, в тому числі і з цього приводу, в мене з ним (Юнкером - 5.ua) відбудеться телефонна розмова", – зазначив Порошенко.

Як повідомляв 5.ua, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна і Грузія виконали необхідні вимоги для візової лібералізації. "Єврокомісія вже визначилася. Сподіваюся, в найближчі кілька тижнів Рада і Європарламент ухвалять відповідне рішення", – зазначив Юнкер.

Нагадаємо, як зазначає Die Welt з посиланням на джерела в дипломатичних колах ЄС, низка країн Євросоюзу виступають за особливу угоду про безвізовий режим з Україною.

Попередній матеріал
Президент Єврокомісії про референдум: Це Нідерланди мають думати, що робити з такими результатами
Наступний матеріал
Настя Приходько презентує сольну програму «Герої не вмирають»
Теги:
Loading...

Європарламент може розглянути питання безвізового режиму для України до червня – Томбінський

Експерт розповіла, чи вплине референдум у Нідерландах на рішення про безвізовий режим для України

Порошенко прогнозує впровадження безвізового режиму з ЄС в середині цього року

Чехія підтримує запровадження безвізового режиму з Україною

Європарламент готовий до запровадження безвізового режиму для українців у цьому році - Шульц

5 канал - трансляція наживо