lenta-ua.net

Порошенко: Зараз - найвирішальніші дні в українській історії, це битва за нашу незалежність

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з міністрами закордонних справ Польщі Радославом Сікорскі, Латвії Едгаром Рінкевічем та Ісландії Гуннаром Брагі Свейнссоном. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Як повідомляється, президент заявив, що розгляд завтра на засіданні Європейської Ради питання ситуації в Україні продемонструє, наскільки єдина Європа. "Українські люди заплатили дуже високу ціну за свій європейський вибір. Ми обрали європейський шлях для нашої країни, і зараз відстоюємо його", - наголосив він, повідомивши, що з початку загострення ситуації на Донбасі загинуло 258 військовослужбовців.

  Порошенко акцентував увагу на тому, що продовжується надходження зброї та бойовиків через кордон з боку Росії. Він підкреслив, що зараз мова йде не тільки про безпеку України, а й про безпеку Європи. "Як можна прийняти анексію Криму, збиття нашого літака, обстріли мирного населення з російського боку? Це – неприйнятно", - наголосив глава держави.

  "Україна очікує від Європейської Ради міцної підтримки. Зараз - найбільш вирішальні дні в українській історії. Це – реальна битва за нашу незалежність. Для нас дуже важливо відчувати солідарність з боку всього Європейського Союзу", - заявив він.

  За його словами, населення частини Луганської та Донецької областей зараз фактично є заручником терористів і перебуває у жахливих умовах.

  Президент висловив подяку Латвії, Литві й Румунії за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. "Ми пройшли рубікон, і ми ніколи не повернемось до радянського минулого", - підкреслив він.

  Як зазначається, у зустрічі взяли участь також генеральний директор з питань міжнародної безпеки МЗС Ісландії Херманн Інголфссон, посли Польщі Генрік Літвін та Латвії Агріта Даудзе.

  З української сторони у зустрічі брали участь також міністр закордонних справ Павло Клімкін і заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий.
  Попередній матеріал
  На дачі нардепа-комуніста "айдарівці" виявили арсенал зброї та боєприпасів
  Наступний матеріал
  Один з українських в'язнів помер у Лівії
  Теги:
  Loading...