вв
112.ua

Порошенко закликав Росію на Великдень припинити вогонь

    Президент зауважив, що Великдень стане для Росії тестом на приналежність до християнської цивілізації

    Україна гарантує тривалий режим припинення вогню на Сході у разі, якщо бойовики припинять свої обстріли. Про це заявив Президент України на своїй сторінці у Facebook.

    Петро Порошенко зауважив, що Великдень стане для Росії тестом на приналежність до християнської цивілізації. Глава держави нагадав, що сьогодні Страсна п'ятниця, і зауважив, що Кремль та його маріонетки мають беззастережно припинити вогонь хоча би у святкові дні.

    Президент висловив сподівання, що натхненний Великоднем мир буде не тимчасовим, а набуде постійного характеру.

    "Цьогорічний Великдень стане тестом для Росії на її приналежність до християнської цивілізації. Щоб пройти цей тест, Росія та її маріонетки мають беззастережно припинити вогонь хоча б на Пасху. Якщо це буде зроблено, я зі свого боку готовий гарантувати дотримання режиму припинення вогню з українського боку, з надією, що він набуде постійного характеру, не обмеженого за часом", – написав Порошенко.

    Нагадаємо, сьогодні в Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи. Напередодні уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко повідомила, що передала Кучмі списки українських бранців, яких мали звільнити до Великодня у межах Мінських домовленостей.

    Попередній матеріал
    У Каліфорнії відбувається масштабний протест проти участі Трампа у виборах
    Наступний матеріал
    Закарпаття нарешті декомунізоване: всі Леніни викинуті на смітник історії - Москаль

    Штаб АТО: російські найманці активізували розвідку

    Підсумки засідання Радбезу ООН щодо загострення ситуації на Донбасі

    Сьогодні у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи