facebook.com/darka.olifer

Перед переговорами у Мінську Геращенко передала Кучмі списки українських бранців

  Ірина Геращенко передала представнику України у Тристоронній контактній групі Леоніду Кучмі списки українських бранців, яких мали звільнити до Великодня у межах Мінських домовленостей

  Зустріч Тристоронньої контактної групи має відбутися завтра в Мінську.

  Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко на свої сторінці у Facebook зазначила, що наразі обмін заручниками на межі зриву. Тому питання заручників на засіданні у Мінську буде досить гострим.

  Водночас, за словами Геращенко, пріоритетними також будуть питання роботи контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування у дні Великодніх свят.

  Крім того, прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook зазначила, що відбулася зустріч Леоніда Кучми з представником України в гуманітарній підгрупі Іриною Геращенко.

  "Під час розмови йшлося про ключові гуманітарних аспектах завтрашнього засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Вкрай гостро стоїть питання зриву звільнення заручників. Нагадаю, 20 квітня, під час попереднього засідання Тристоронньої групи в Мінську, всі сторони підтримали ініціативу української сторони і дали згоду на те, щоб таке звільнення відбулося перед Великоднем, – як жест гуманізму і доброї волі. Однак представники окремих районів Донецької та Луганської областей не виконали взятих на себе зобов'язань", – написала Оліфер.

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко: хто, що і коли будуватиме під Михайлівською площею
  Наступний матеріал
  День в АТО: ворог виснажився на Донецькому напрямку, але посилив натиск на Маріупольському
  Теги:
  Loading...

  У Мінську проходить зустріч політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи

  Геращенко повідомила про зрив переговорів щодо обміну заручників

  До Великодня бойовики мають звільнити 25 заручників – Геращенко