facebook.com/darka.olifer

Перед переговорами у Мінську Геращенко передала Кучмі списки українських бранців

  Ірина Геращенко передала представнику України у Тристоронній контактній групі Леоніду Кучмі списки українських бранців, яких мали звільнити до Великодня у межах Мінських домовленостей

  Зустріч Тристоронньої контактної групи має відбутися завтра в Мінську.

  Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко на свої сторінці у Facebook зазначила, що наразі обмін заручниками на межі зриву. Тому питання заручників на засіданні у Мінську буде досить гострим.

  Водночас, за словами Геращенко, пріоритетними також будуть питання роботи контрольно-пропускних пунктів на лінії розмежування у дні Великодніх свят.

  Крім того, прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook зазначила, що відбулася зустріч Леоніда Кучми з представником України в гуманітарній підгрупі Іриною Геращенко.

  "Під час розмови йшлося про ключові гуманітарних аспектах завтрашнього засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Вкрай гостро стоїть питання зриву звільнення заручників. Нагадаю, 20 квітня, під час попереднього засідання Тристоронньої групи в Мінську, всі сторони підтримали ініціативу української сторони і дали згоду на те, щоб таке звільнення відбулося перед Великоднем, – як жест гуманізму і доброї волі. Однак представники окремих районів Донецької та Луганської областей не виконали взятих на себе зобов'язань", – написала Оліфер.

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко: хто, що і коли будуватиме під Михайлівською площею
  Наступний матеріал
  День в АТО: ворог виснажився на Донецькому напрямку, але посилив натиск на Маріупольському
  Теги:
  Loading...
  У Мінську проходить зустріч політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи

  У Мінську проходить зустріч політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи

  Геращенко повідомила про зрив переговорів щодо обміну заручників

  Геращенко повідомила про зрив переговорів щодо обміну заручників

  До Великодня бойовики мають звільнити 25 заручників – Геращенко

  До Великодня бойовики мають звільнити 25 заручників – Геращенко