роумінг
роумінг get.google.com

Порошенко виступає за поступове зниження плати за роумінг Україна-ЄС

Перед Україною відкриваються широкі перспективи щодо інтеграції до Спільного цифрового ринку ЄС, переконаний Президент

Президент України Петро Порошенко наголошує, що налагодження зв'язків між українцями та громадянами держав-членів ЄС є надзвичайно важливим. Цьому може значно сприяти поступове зниження плати за роумінг. Про це він заявив на спільній прес-конференції з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером у Києві.

"Ще раз наголошую щодо перспективності створення умов для поступового зниження плати за роумінг для мобільних дзвінків і передачі даних між Україною та країнами ЄС. Наполягаю на тому, що дуже важливим є розширення міжлюдських контактів між громадянами України та держав-членів ЄС, створення єдиного європейського комунікаційного простору", – зазначив Порошенко.

Він також додав: "Великі перспективи відкриваються перед Україною в питанні інтеграції України до Спільного цифрового ринку ЄС. Сьогодні ми про це говорили. Ми наполягаємо і на інших проектах, які є надзвичайно амбіційними і дуже дякую за їх підтримку з боку наших партнерів".

Також Президент зауважив, що Угода про асоціацію з ЄС "відкриває нам простір для безмежних можливостей практично у кожному секторі наших двосторонніх відносин".

Наразі вивчається питання забезпечення права українців навчатися у ВНЗ Європейського Союзу на тих самих умовах, на яких навчаються громадяни ЄС. "Це є інвестиції в наше спільне майбутнє", – переконаний глава держави.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/

Попередній матеріал
"Майбутнє Великого червоного місця": у NASA показали потужний шторм на Юпітері
Наступний матеріал
ГПУ виявила розкрадання 100 млн гривень на проекті "Стіна"
Loading...