5 канал

ГПУ виявила розкрадання 100 млн гривень на проекті "Стіна"

Йдеться про проект інженерно-технічного облаштування кордону з Росією

Генпрокуратура розслідує факт розтрати та привласнення бюджетних коштів у понад 100 мільйонів гривень під час облаштування українсько-російського державного кордону, більше відомого як проект "Стіна". Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно зі Службою безпеки України виявлено злочинну схему розтрати, з подальшим привласненням бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час проведення закупівель товарів, робіт та послуг в інтересах Державної прикордонної служби України", – зазначається в повідомленні.

За даним правоохоронців, протягом 2016-2017 років унаслідок протиправної діяльності службовців ДПС України та приватних підприємців під час інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО та АР Крим (проект "Стіна"), "шляхом придбання на користь державного органу товарів, робіт та послуг, здійснено розтрату та привласнення бюджетних коштів в сумі понад 100 млн грн".

"Станом на теперішній час проводиться комплекс невідкладних слідчих дій, вилучено речові докази, що підтверджують причетність посадових осіб ДПС України та вказаних суб’єктів господарювання до здійснення протиправної діяльності", – зазначили в Генпрокуратурі. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Кугуар", "Тритон", "Спартан": як військові на БТР за кордоном з Росією пильнують – ФОТО

Попередній матеріал
Порошенко виступає за поступове зниження плати за роумінг Україна-ЄС
Наступний матеріал
В Італії призначили попередній допит у справі українського нацгвардійця Марківа
Loading...