plus.google.com

Порошенко вніс пропозиції для покращення закону про підтримку кінематографії

  Проектом Державного бюджету України на 2017 рік передбачено 500 млн грн на розвиток українського кінематографу

  Президент вніс пропозиції для покращення якості Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" та посилення підтримки кінематографістів. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Президент Петро Порошенко скористався правом вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями Закон України "Про державну підтримку кінематографії в Україні", прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2016 року.

  Президент наголошує на необхідності посилення державної підтримки кінематографії в Україні. Розвиток і реформування національного кінематографу передбачені Стратегією сталого розвитку "Україна–2020". Сьогодні відбуваються позитивні зрушення у сфері кіно – щороку збільшується бюджетне фінансування на створення та розповсюдження національних фільмів. У прокат виходять різножанрові стрічки, які успішно представляють кінематограф України на престижних світових і європейських фестивалях, реалізується програма з відновлення української класики і, що надзвичайно важливо, зростає глядацький попит на вітчизняні фільми. Крім того, проектом Державного бюджету України на 2017 рік передбачено 500 млн грн на розвиток українського кінематографу.

  Глава держави відзначив, що Закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні", що надійшов на підпис, безумовно, має ряд позитивних норм, які сприятимуть створенню умов для розвитку кіновиробництва, впровадженню прозорих процедур здійснення фінансування проектів, закладе підґрунтя для забезпечення прав інтелектуальної власності тощо.

  Водночас Президент повернув згаданий Закон до Верховної Ради України із пропозиціями для доопрацювання, з метою приведення його положень у відповідність із вимогами Конституції України, Бюджетного кодексу України, узгодження з нормами інших законодавчих актів. Глава держави сподівається, що Верховна Рада України найближчим часом доопрацює Закон з урахуванням внесених пропозицій.

  Як повідомляв 5.ua, ВР ухвалила закон про держпідтримку кінематографії в Україні.

  Попередній матеріал
  У Бразилії люди кричали "Україна-Україна!" – "ДахаБраха"
  Наступний матеріал
  Російські найманці вдарили на Донбасі з "Градів" та важких САУ – Жебрівський
  Теги:
  Loading...

  Фестиваль "Нове британське кіно" оголосив цьогорічну програму

  На кінофестивалі "Молодість" оголосили переможців

  Держкіно заборонило до показу ще 11 фільмів та телесеріалів переважно російського виробництва

  "Перемоги тижня": виробництво гелікоптерів, запуск "Антареса" та кінофестиваль "Молодість"