Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко president.gov.ua

Порошенко розповів про стратегію повернення Криму: "Якнайшвидше, одразу ж після президентських виборів"

  Читайте по-русски
  Президент також спрогнозував, що і в питанні запровадження миротворчої місії ООН на тимчасово окуповані території Донбасу буде прогрес після президентських виборів

  Чинний Президент України і кандидат на виборах Глави держави Петро Порошенко заявляє, що Крим буде повернуто Україні. Про таке він сказав в інтерв'ю телеканалу "Україна", інформує сайт Президента.

  "Ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде. І Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якнайшвидше, одразу же після президентських виборів. Бо ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, бо він дуже сподівається, що буде обраний будь-хто, крім Порошенка, для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим. Моя позиція – не дочекаються. Ми звільнимо Крим", – наголосив Порошенко.

  Таку ж ситуацію він прогнозує і по Донбасу. "Не виключаю, що одразу після виборів у нас буде прогрес по "блакитних шоломах" (запровадження миротворчої місії під егідою ООН на окупованій частині території Донбасу – ред.)", – сказав Президент.

  Нагадаємо, Росія анексувала Крим п'ять років тому навесні 2014 року. На території півострова 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом "референдум" про статус Криму, за результатами якого Росія внесла його до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на "референдумі". Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про "приєднання" Криму до Росії.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Попередній матеріал
  Науковці показали світлини Марса зі слідами "пилових дияволів" – фото
  Наступний матеріал
  У Рівному жінка зарізала свою місячну доньку
  Loading...