Офіційний сайт Президента України

Порошенко розпорядився до осені підготувати проект послання до ВР

  Президент України Петро Порошенко утворив робочу групу, яка в тримісячний термін повинна підготувати проект щорічного послання глави держави до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, і затвердив її особовий склад

  Про відповідне розпорядження №100/2017-рп, яке глава держави підписав у п'ятницю, 12 травня, повідомляє прес-служба Президента.

  Згідно з документом, в тритижневий термін робоча група повинна визначитися зі структурою і графіком підготовки проекту послання, змістом необхідних матеріалів. Керівництво підготовкою проекту послання і робочою групою глава держави поклав на главу Адміністрації Президента Ігоря Райніна.

  Розпорядженням дозволено керівникові робочої групи вносити зміни до її персонального складу в разі потреби і залучати в установленому порядку до роботи в ній представників органів виконавчої влади, наукових установ, громадських об'єднань, а також вітчизняних та іноземних вчених, незалежних експертів.

  Заступником голови групи призначено радника Президента, директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна, на якого покладено методичне та наукове забезпечення підготовки проекту послання. Першого заступника глави АП Віталія Ковальчука також призначено заступником голови групи.

  Крім того, до складу робочої групи увійшли заступники глави АП Костянтин Єлісєєв, Дмитро Шимків, Валерій Кондратюк, Ростислав Павленко, Олексій Філатов, керівник апарату АП Олексій Дніпров і радник Президента Олег Медведєв. У робочу групу також входять голова Державної служби статистики Ігор Вернер, керівник Державного управління справами Іван Куцик і перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Власюк.

  Попередній матеріал
  Жахлива лобова ДТП на Донеччині: загинули троє людей – фото
  Наступний матеріал
  "Як не зроблю, готовий піти у відставку": Гройсман гарантує підвищення пенсій з 1 жовтня
  Loading...

  Чого собі ніколи не дозволить Перша леді: про що в інтерв'ю розповіла Марина Порошенко

  Експерт: Посада омбудсмена може стати розмінною монетою в політичних домовленостях

  Охоронці Президента та Генштабу ЗСУ: "Зелені" та "червоні" берети присягнули на вірність Україні

  Порошенко підписав закон, згідно з яким ЄІБ надасть 200 млн євро на розвиток громадського транспорту в Україні

  Президент України підтримав Володимира Кличка після поразки в бою

  Порошенка закликали заборонити діяльність компанії "Яндекс" в Україні