dw.com

Порошенко обговорив із Штайнмайєром загострення ситуації в районі Авдіївки

  Президент України Петро Порошенко привітав Франка-Вальтера Штайнмайєра з впевненою перемогою на президентських виборах, які завершилися 12 лютого 2017 року

  Петро Порошенко підкреслив провідну роль, яку Німеччина та її політичне керівництво відіграє у процесі відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Співрозмовники детально обговорили нову ескалацію російської агресії на Донбасі. Особлива увага була приділена загостренню гуманітарної ситуації в районі Авдіївки, де російські бойовики продовжують обстрілювати цивільні об'єкти і, зокрема блокують доступ до фільтраційної станції, що ставить під загрозу водопостачання для цілого регіону.

  "За час перебування на посаді Міністра закордонних справ ФРН Ви стали справжнім другом України. Це надійна основа для подальшої розбудови дружби між нашими народами вже у Вашій новій, президентській якості", – наголосив глава держави. Петро Порошенко також висловив очікування, що у березні буде продовжено дію так званого "кримського пакету" санкцій.

  Сторони привітали досягнутий прогрес між Радою, Єврокомісією та Європарламентом щодо безвізового режиму для українців та висловили сподівання, що це питання буде формалізоване уже найближчим часом.

  Петро Порошенко запросив Франка-Вальтера Штайнмайєра відвідати Україну з візитом.

  Попередній матеріал
  Посилення східного флангу НАТО: Військові гелікоптери Black Hawk прибули до Латвії
  Наступний матеріал
  В Україні зросли акцизи на алкоголь
  Loading...

  Меркель прокоментувала президентство Штайнмайєра: "Упевнена, він впорається"

  Штайнмаєра обрано президентом Німеччини

  Штайнмайєр і Клімкін поговорять про Україну до початку засідання Ради голів МЗС ОБСЄ