Петро Порошенко та Мелінда Сіммонс
Петро Порошенко та Мелінда Сіммонс eurosolidarity.org

Порошенко на зустрічі з Меліндою Сіммонс повідомив про посилення тиску на демократичну опозицію – "ЄС"

  Читайте по-русски
  Політик подякував міжнародним партнерам за допомогу Україні у відсічі російській агресії

  П'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся із послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

  "Під час зустрічі обговорили питання, пов'язані з подоланням актуальних викликів, зокрема щодо концентрації російських військ на кордонах з нашою державою, міграційної кризи на східних кордонах Євросоюзу, загрози російського газового реваншу", – мовиться в повідомленні.

  Політик подякував міжнародним партнерам за допомогу Україні у відсічі російській агресії.

  "Петро Порошенко подякував міжнародним партнерам за допомогу Україні у відсічі російській агресії, збереження санкційного режиму проти Росії, посилення військових та оборонних спроможностей української армії", – зазначили в "ЄС".

  "П'ятий президент України звернув увагу посла Великої Британії, головуючої у "Групі Семи" (G7), на стан демократії в Україні, реформування системи правосуддя та боротьби з корупцією, а також посилення тиску на демократичну опозицію та свободу засобів масової інформації, в тому числі через схвалення так званого закону про "деолігархізацію", – йдеться в повідомленні. 
  Нагадаємо, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс вважає новину про закриття англомовної газети KyivPost недоброю для незалежних медіа.
  "Здивована раптовим рішенням закрити газету KyivPost, що була прикладом незалежної журналістики впродовж 25 років і відігравала важливу роль у підтримці реформ і демократії в Україні. Недобрий день для незалежних медіа. Сподіваюся, видання скоро повернеться", – йдеться в повідомленні.

  Як відомо, 8 листопада співробітників редакції українського англомовного видання KyivPost звільнили. Ексзаступниця головного редактора видання Ольга Руденко повідомила про те, що видання після 26 років припинило своє існування.

  Попередній матеріал
  В Україні вирішили перевіряти технічний стан автомобілів прямо на дорозі: подробиці
  Наступний матеріал
  У Києві "замінували" три вокзали, пасажирів евакуювали – УЗ
  Loading...