5 канал

Порошенко на "нормандських переговорах" досяг максимально можливого в цих умовах – Саакашвілі

  Голова Одеської ОДА переконаний, що Франція та Німеччина були більш зацікавлені в обговоренні участі РФ у Сирії, аніж у війні на Сході

  Під час переговорів у Берліні, українська сторона змогла досягти найкращих результатів, які могла показати в умовах, що склалися. Про це заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

  "Учора (19 жовтня) в Берліні Президент Порошенко досяг максимуму в умовах, коли німці та французи налаштовані обговорювати з Путіним Сирію більше, ніж Україну. Вони продовжують ігнорувати головну вимогу України – спочатку відновити контроль на кордоні й тільки потім говорити про вибори на Донбасі", – написав Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

  Крім того, коментуючи результати переговорів лідерів країн "нормандської четвірки" в Берліні, він зазначив: "У будь-якому випадку половинчасті рішення, які приведуть до узаконення окупації, навряд чи пройдуть у Верховній Раді, а навіть якщо і відбудуться, не будуть прийняті громадськістю України".

  Нагадаємо, за підсумками переговорів у Берліні, Порошенко заявив, що глави держав "нормандського формату" домовились розробити "дорожню карту" виконання Мінських угод.

  Попередній матеріал
  Гройсман: Поліцейський має бути з гідною зарплатою і забезпечений усім необхідним – це пріоритет уряду
  Наступний матеріал
  Лисенко: За добу в зоні АТО троє українських військових зазнали поранень

  Путін поділився своїм розумінням підсумків переговорів "нормандської четвірки"

  "Ми обговорювали справжнє припинення вогню": Меркель – про результати зустрічі "нормандської четвірки"

  Глави держав "нормандського формату" домовились розробити "дорожню карту" виконання Мінських угод – Президент

  Порошенко розповів про результати "нормандських переговорів" – відео