Сергій Бочковський
Сергій Бочковський Скріншот відео

Поновленого на посаді Бочковського не пропустили на роботу: реакція екс-голови ДСНС

На прохідній їм сказали, що Бочковський зможе повернутися до своїх повноважень тільки після того, як буде відповідне рішення Кабміну

Друга спроба пройти на робоче місце. Екс-голова Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський намагався потрапити до свого кабінету, це вже вдруге після того, як у 2015 його затримали правоохоронці на засіданні уряду, інкримінуючи корупційні схеми.

За ці три роки Бочковський пройшов дві інстанці: окружного адмінсуду та апеляційного. В обох випадках служителі Феміди поновили його на посаді.

О 9:00 Бочковський у супроводі свого адвоката прийшли до будівлі головного управління ДСНС, однак на прохідній їх не пропустили. Там їм сказали, що Бочковський зможе повернутися до своїх повноважень тільки після того, як буде відповідне рішення Кабміну.

"Є відповідна процедура, щодо поновлення особи на посаді. Вона стосується як рядового пожежного рятувальника, так і голови служби. На сьогоднішній день жодних розпоряджень від Кабміну щодо поновлення Бочковського до ДСНС не надхводилло, у зв'язку з чим ми нікого сьогодні пропускати не будемо", – заявив директор департаменту персоналу ДСНС Олександр Доценков.

Опісля Бочковський вийшов до представників преси і назвав інцидент ганьбою.

"Пишуть всяку галіматью. Подали вони касацію – ну і що? Її треба ще виграти. У них немає жодної юридичної позиції для того, щоб виграти. І це знають всі юристи і відповідним чином це коментують. Першу інстанцію вони програли, апеляцію вони програли. Тягнути час уже не вийде, тому що касація не призупиняє дію апеляції", – заявив екс-глава ДСНС Сергій Бочковський.

"Рішення апеляційної інстанції передбачає, що його вже необхідно виконувати у повному обсязі. Рішення суду у паперовій формі було отримано працівниками ДСНС. Крім того, ми надали позавчора (14 серпня – 5.UA) відповідну копію. І вони мали його виконувати", – повідомив адвокат Бочковського Володимир Єніч.

На запитання, що далі робитиме – Бочковський не відповів, однак сказав, що можливо звернеться до Верховного суду.

Суд поновив Бочковського на посаді 7 серпня. Також служителі Феміди вказали конкретну суму, яку мають виплатити екс-голові ДСНС за такий вимушений прогул – понад 546 тис. грн.

Зазначимо, раніше МВС і ДСНС подали касаційну скаргу на поновлення Сергія Бочковського на посаді.

Скарги були зареєстровані в Касаційному адміністративному суді 13 і 14 серпня. Дату засідання наразі не призначили.

Попередній матеріал
Хрещатик "плавав": уночі Київ потерпав від зливи та граду – відео
Наступний матеріал
Нічна негода в Києві: брифінг КМДА щодо подолання її наслідків – відео

У Києві вночі гасили пожежу – ДСНС

Оглошошено максимальний рівень пожежної небезпеки по всій Україні

Мусить знати кожен: столичні рятувальники показали, як допомогти людині, що тоне

Витікання азотної кислоти на Дніпропетровщині: у ДСНС розповіли, як ліквідовують наслідки

На Дніпропетровській трасі розлилася азотна кислота

За минулу добу в Україні потонула 21 людина, з них п'ятеро – діти