Сергій Бочковський
Сергій Бочковський 5 канал

Знову багатокрапка: Бочковський не зміг через суд поновитися на роботу в ДСНС

Судді заслухали апеляцію Кабміну, МВС та ДСНС

Не зміг сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд поставити крапку в суперечці – чи має бути поновлений на роботі у ДСНС Сергій Бочковський, якого затримали у прямому ефірі під час засідання уряду у 2015 році. Засідання перенесли на 7-е серпня. Причина – сторони не надали всі необхідні документи.

Засідання тривало понад годину. Судді слухали апеляцію уряду, Міністерства внутрішніх справ та Держслужби з надзвичайних ситуацій на рішення попередньої інстанції – Окружного адмінсуду столиці, який у квітні ухвалив поновити Сергія Бочковського на посаді голови ДСНС. Тоді суд визнав протиправним і скасував розпорядження Кабміну про звільнення Сергія Бочковського як головного надзвичайника країни. Утім, на робоче місце після рішення суду Бочковського не пропустили.

"Була ціла катавасія. Справді, Казначейська служба виконала одну місячну зарплату – там 14 з чимось тис. грн. Казначейство кидає на рахунок, а він заблокований. Тобто отримати гроші неможливо, тільки сьогодні була лімітована картка і належним чином я отримав оцю першу зарплатню", – розповів Бочковський.

Нагадаємо, 25-го березня 2015 року під час засідання Кабміну, яке транслювали наживо українські канали, затримали тепер уже колишнього голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького.

Тоді повідомлялося, що їх підозрюють в організації злочинних схем при закупівлі пального за завищеними цінами. За даними МВС, дії екс-посадовців спричинили збитки державі на суму понад 6,5 млн грн.

Попередній матеріал
Буде переворот, замах на Путіна, Росія зникне – Логвинський назвав умову
Наступний матеріал
Уперше за 20 років: на Чернігівщині родина захворіла на дифтерію
Loading...