Андрій Піонтковський, політолог
Андрій Піонтковський, політолог 5 канал

Поняття "колаборант" підходить для громадян, які приймають російські паспорти на Донбасі – Піонтковський

Читайте по-русски
Політолог вважає, що реінтеграція Донбасу можлива тільки після зміни режиму в Москві

Жителі окупованих територій Донбасу, які погоджуються приймати російські паспорти, підходять під визначення "колаборант". Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав політолог Андрій Піонтковський.

Експерт відповів на запитання щодо щорічної діяльності окупантів із заміни українських паспортів місцевих жителів на російські і пропозиції української влади не вносити поняття "колаборант" до законопроєкту про деокупацію.

"Реінтеграція сьогодні, при живому Путінові, політично і фізично – це ілюзія. Під маскою реінтеграції фактично нав'язується приєднання України до "Лугандонії" та її порядків. Тому про реінтеграцію можна говорити лише в майбутньому часі, після серйозних змін режиму в Москві", – зазначив він.

На думку політолога, громадяни України з окупованих територій, які погоджуються віддати український паспорт і отримати російський, підпадають під визначення колаборантів.

"Щодо роздавання паспортів і правової оцінки громадян, які приймають ці паспорти, – мені здається, що слово "колаборант" тут підходить", – наголосив Піонтковський.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, наприкінці грудня віцепрем'єр-міністр, міністр реінтеграції Олексій Резніков повідомив, що на окупованій території Донецької і Луганської областей примусово пройшли паспортизацію майже 300 тисяч громадян України. У Криму ця кількість перевищує 2 мільйони.

Попередній матеріал
Політолог розповів, чому серед прихильників Навального жоден не виступив за повернення окупованих територій
Наступний матеріал
Година запитань до уряду та пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція
Loading...