Полторак анонсує створення "J-структури" в Міноборони за прикладом військ НАТО

  Міністр прагне оптимізувати структуру відомства

  Міністр оборони України Степан Полторак вважає, що відомство має бути переформатовано на кшталт "J-структури", що існує у всіх країнах НАТО. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Новое время", передає УНІАН.

  За його словами, на Міноборони чекає оптимізація структури. Міністр вважає за потрібне запровадження спеціальної "J-структури", у якій відбувається чіткий поділ за функціями.

  Довідково: "J-структура" - це система, яка прийнята в арміях країн НАТО: управління, забезпечення, організація. Вона дає можливість швидко і правильно приймати рішення.

  "Ось для прикладу. У Міністерстві оборони раніше мала право приймати рішення єдина людина - міністр. У структурі працювало 770 співробітників, вони щодня готували документи, які направляли міністру. Як можливо взагалі ефективно приймати рішення при такому розподілі? Що ми вже зробили? Ми почали реформувати Міністерство оборони, скоротили його чисельність більш ніж на 200 осіб. Перерозподілили функціональні обов'язки", - зазначив міністр.

  Як повідомляв 5.ua, Міноборони розпочав набір інструкторів для бійців ССО. У травні підготовку пройшли 29 зі 150 українських вояків, 25 із них мають право бути інструкторами. 

  Попередній матеріал
  Аналітик: як британський референдум вплине на європейське майбутнє України
  Наступний матеріал
  РФ обміняла українських політв'язнів на одеських сепаратистів не просто так – Тандіт

  Міноборони набирає інструкторів для бійців ССО

  Міноборони відсудило військовий полігон для вишколу в одеських фермерів

  "Укроборонпром" тісно співпрацюватиме з французьким Міноборони

  У США створять спецпідрозділ для протидії російським шпигунам - ЗМІ