news.bigmir.net

Міноборони відсудило військовий полігон для вишколу в одеських фермерів

  Йдеться про 48 га землі у Болградському районі на Одещині

  Одеський апеляційний господарський суд визнав право власності Міністерства оборони України на земельну ділянку колишнього військового полігону, загальною площею 48 гектарів. Про це повідомила речниця Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стрекачова, передає "Укрінформ".

  "Колегія Одеського апеляційного господарського суду підтримала позицію Військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону про відновлення права власності держави в особі Міністерства оборони України на територію військового полігону площею 48 гектарів у Болградському районі. Наразі прокуратура вживає заходів задля реального виконання рішення суду, яким землі оборони повертаються законному користувачу – оборонному відомству", – зазначила Стрекачова.

  Вона також заявила, що земельна ділянка була незаконно надана в користування комерційній структурі для вирощування сільськогосподарської продукції. Натомість, полігон мав призначатися для підвищення бойового вишколу військовослужбовців.

  Як стало відомо, земельна ділянка з початку 2014 року перебувала у власності у фермерів з Одещини.

  За словами речниці, у першому півріччі 2016 року Міністерство оборони відсудило у фермерів Одеської області близько 800 гектарів земель колишнього військового полігону в Тарутинському районі області.

  Нагадаємо, у травні Президент дав доручення міністру оборони виділити 240 млн грн на забезпечення трьох військових полігонів в Україні. Гроші планувалося направити у Широкий Лан, Яворів, а також на полігон у Бердичеві.

  Попередній матеріал
  Парубій підтвердив, що Україні не вистачає коштів для ремонту бронетехніки
  Наступний матеріал
  USAID надасть Україні додаткову допомогу у розмірі $142 млн

  Курсанти-піротехніки провели підривні роботи на полігоні під Харковом

  Міноборони планує збудувати військове містечко на полігоні "Широкий лан"

  Росія відпрацює авіаудари на полігоні в окупованому Криму - ЗМІ

  Три військові полігони отримають 240 млн грн – Порошенко