USAID надасть Україні додаткову допомогу у розмірі $142 млн

  Володимир Гройсман у США зустрівся з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Гейл Сміт, яка проанонсувала надання Україні додаткової допомоги

  Про це прем'єр-міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Агентство США з міжнародного розвитку і надалі сприятиме реформам в Україні. Ми заручились фінансовою підтримкою у розмірі 142 млн доларів, що дозволить Україні продовжувати позитивні реформи у судовій системі, енергетичній сфері і децентралізації", – повідомив Гройсман.

  "Щиро сподіваюсь на поглиблення нашої співпраці", – додав він.

  "Адміністратор USAID Гейл Сміт запевнила у готовності Агентства США з міжнародного розвитку продовжувати підтримку проведення реформ в Україні. Так, за її словами, USAID запланувало допомогу Україні в енергетичній сфері, децентралізації та судовій реформі, загальною сумою 142 млн доларів, зокрема 70 млн доларів на забезпечення реформи енергетичного сектору України, 50 млн. доларів на підтримку децентралізації та 22 млн доларів для забезпечення судової реформи", – йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

  Як стало відомо, під час переговорів з прем'єром Гройсманом, віце-президент США Джо Байден заявив про виділення Україні 220 млн доларів на проведення необхідних реформ.

  Попередній матеріал
  Міноборони відсудило військовий полігон для вишколу в одеських фермерів
  Наступний матеріал
  В Росії поховали убитого у "бойовому відрядженні" солдата – Кремль поки мовчить

  НАТО хоче допомогти Києву посилити обороноздатність

  Німеччина надасть постраждалим від конфлікту на Сході допомогу в 6 млн євро