www.amur.info

В Росії поховали убитого у "бойовому відрядженні" солдата – Кремль поки мовчить

  В Росії поховали загиблого у "бойовому відрядженні" контрактника-артилериста ЗС РФ Михайла Широкопояса, але влада досі не назвала ні обставин, ні місця його загибелі

  Про загибель чергового солдата російської армії в Сирії 15 червня повідомила місцева телекомпанія ДТРК "Амур" з посиланням на родичів загиблого, передає "Медуза". Однак офіційного коментаря щодо обставин загибелі Михайла Широкопояся досі немає.

  Чоловіку було 35 років, він був артилеристом і служив у 35-й армії ЗС РФ. Батько загиблого повідомив "Амуру", що в квітні син відправився у "бойове відрядження", але не уточнив, куди саме. Сім'я загиблого упевнена, що той був у Сирії.

  Журналісти звернулися за коментарем до прес-служби 35-ї армії, де служив чоловік, але там їм порадили звернутися до міноборони РФ. Мало того – на момент публікації із сайту ДТРК "Амур" взагалі зникло повідомлення про загибель солдата.

  Також про загибель Михайла Широкопояса в Сирії ще 14 червня повідомив сайт "Амур.інфо". Як розповіли виданню родичі загиблого, військовослужбовець був поранений у травні. У Сирії йому була зроблена операція, потім він був перевезений на лікування в Москву. 7 червня він помер.

  "Його привіз з Москви Іл-76. З усіма військовими почестями зустріли, караул людей 80, напевно, був. Ну і о 2-й годині його привезли в рідну домівку. Було все: і караул, і близько труни стояли, і музика була, і відспівували. До армії претензія одна – що немає сина", – цитує видання батька загиблого, Геннадія Широкопояса.

  За даними "Медузи", наразі Кремль офіційно підтвердив смерть дев'яти російських військовослужбовців у Сирії. Це контрактник Вадим Костенко, пілот збитого Су-24 Олег Пєшков, морський піхотинець Олександр Позиніч, військовий радник Іван Черемісін, Федір Журавльов, спецназівець Олександр Прохоренко, Антон Єригін і екіпаж вертольота Андрій Окладников і Віктор Панков.

  ЗМІ повідомляли про загибель у Сирії ще кількох росіян, які, ймовірно не є легальними військовослужбовцями. Зокрема, у квітні отаман Таманського відділу Кубанського казачого війська розповів про загибель під час бойових дій в Сирії казака Сергія Морозова. Українська розвідка, у свою чергу, повідомляла про загибель десятків морських піхотинців ЧФ РФ.

  Попередній матеріал
  USAID надасть Україні додаткову допомогу у розмірі $142 млн
  Наступний матеріал
  Столична поліція вилучила у безхатька $132 тис.
  Loading...

  РФ скинула у Сирії фосфорні та касетні бомби: загинуло щонайменше двоє дітей - ЗМІ

  У Сирії російські та урядові війська скинули авіабомби на Алеппо – щонайменше 18 загиблих

  Російська авіація завдала найпотужнішого удару по Сирії з моменту "режиму тиші" – серед загиблих є діти

  SOHR: Жертвами за час російської військової операції у Сирії стали понад 2 тис. мирних мешканців