Київ
Київ 5 канал

"Політичне протверезіння України": чому зміна рейтингу партій у Києві така важлива – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Вперше за рік партія "Слуга народу" втратила лідерство в Києві – тепер вона на другому місці, на першому – "Європейська солідарність"

Але столиця це політичний медіатор і тепер рейтинг обвалиться в регіонах. Так було завжди, нагадується в програмі журналістським розслідувань "СтопРеванш".

"Ота концентрація опозиційності по відношенню до Зеленського в столиці вона звичайно буде поширюватися на всю країну", – підтверджує Олександр Палій, політолог.

"Політичне протверезіння України від цього політичного зеленого змія – воно не дарма починається якраз саме з Києва. Київ – політичний центр України", – додає Андрій Іллєнко, народний депутат VII та VIII скликань.

"Саме тому я впевнений і знаю, що в ОП найбільше бояться ситуації саме в Києві. І бояться киян. Вибори в Києві стануть референдумом довіри Зеленському – чи має він право продовжувати свою зелену політику хаосу дилетанства та ще й з білим кольором реваншу і капітуляції", – пояснює Олексій Гончаренко, народний депутат.

У матеріалі зазначають, що якщо на Банковій, отримавши нові рейтинги – лютували, то на Галичині якраз тішилися. Тепер Львів не самотня фортеця, що протягом року одиноко тримала фронт перед реваншистами, каже ексочільник Львівщини Олег Синютка.

"Для мене найбільш приємно було відчуття того, що рік тому Львів не помилився. І я маю велику шану і вдячність до киян, що вони здатні до переосмислення, вони пережили оту зелену вакханалію", – каже Олег Синютка, народний депутат.

"Львів’яни з самого початку відчули, що Зеленський це капітуляція та демонтаж суверенітету, тепер же це зрозуміли кияни", – пояснює Микола Княжицький, народний депутат.

І додає: "Київ відчуває свою столичність. А столиця може бути тільки в незалежної держави. І тому Київ бореться за цю незалежність".

"Київ хоче відчувати себе європейською столицею, а не центром Малоросійської губернії", – наголосив Олексій Гончаренко, народний депутат.

Попередній матеріал
Вибух на Позняках: який має вигляд будинок-інтернат, куди тимчасово поселять уцілілих людей – відео
Наступний матеріал
Порошенко в ефірі CNN: Західні партнери надіслали новій владі жорстке попередження – зупинити політичні переслідування
Loading...

РПЦ в Україні, Єпископи і путінські ордени, Зеленський і забаганки Кремля – "СтопРеванш"

Мережа впливових політиків в Україні намагається відновити монополію РПЦ – "СтопРеванш"

Про контрнаступ Московської церкви та відбілювання колаборантів – "СтопРеванш"

В Україні діє злочинна група, яка продає місця в списках на обмін полоненими – "СтопРеванш"

Кримські українці та кримські татари – найбільша група заручників РФ: як на це просять Зеленського звернути увагу – "СтопРеванш"

Родичі полонених українських військових вважають, що Зеленський зрадив своїх солдатів – "СтопРеванш"