5 канал

Політолог пояснив причину заворушень під НАБУ: "Ми зараз бачимо виставу"

Ранком 17 липня невідомі влаштували акцію протесту під стінами НАБУ. Потім група людей увірвалася в приміщення Бюро

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політолог Олександр Палій прокоментуав сьогоднішні безлади під будівлею НАБУ. 

"Наші антикорупціонери так звані написали не дуже досконале законодавство про діяльність наших правоохоронних органів, зокрема НАБУ і САП. Аж настільки недосконале – із відсутністю належних механізмів стримування і переваг – що вони змушені вдаватися до різноманітних вуличних перформансів задля того, щоб тиснути на ці органи в той чи інший спосіб", – вважає експерт.

Він пояснює: "Ми зараз бачимо просто виставу – з одного боку, з другого і з третього. І там по пару десятків, так би мовити, "акторів" з кожного боку. Цю виставу роблять для того, аби в той чи інший спосіб вплинути на органи, які або порушили справи, або збираються порушити справи, або можуть порушити справи".

Причину того, що відбувається, Палій бачить у недостатньому контролі за діяльністю відповідних органів.

"Тобто, ми зараз у такій ситуації, коли правоохоронні органи не мають належного контролю за собою у вигляді, наприклад, аудиторів. Теоретично вони мають, а практично – ні. Вони мусили бути створені вже 2 роки тому", – наголошує політолог.

Детальніше – дивіться у відео: 

Нагадаємо, ранком 17 липня невідомі влаштували акцію протесту під стінами НАБУ. Потім група людей увірвалася в приміщення Бюро. Крім того, антикорупціонера Віталія Шабуніна облили зеленкою. 

Попередній матеріал
Стало відомо, як небезпечним засудженим вдалося втекти з Одеської в'язниці
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" з Георгієм Логвинським та Ахтемом Чийгозом
Loading...