Сюмар
Сюмар eurosolidarity.org

Показала реальну спроможність "чемпіонів по боротьбі з коронавірусом": Сюмар заявила, що найтрагічніший провал цієї влади – це вакцинація

  Читайте по-русски
  Нардепка зауважує, що час усвідомити, що перша хвиля вакцинації не буде останньою

  Найбільший і найтрагічніший провал цієї влади – це вакцинація. Про це у Facebook пише народна депутатка з фракції "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар.

  "Власне, саме цей процес і показав реальну спроможність "чемпіонів по боротьбі з коронавірусом", які:

  • не спромоглися прорахувати третю хвилю пандемії і рекламували Буковель, коли в Британії вирував новий штам.
  • не виділили кошти в фонд розробки вакцин і залишилися в хвості найбільшої світової черги. Вони в цей час клали асфальт;
  • нічого не зробили для виробництва вакцини в Україні. Бодай для внутрішніх потреб. І навіть бояться заїкатися про це.
  • не змогли домовитися з виробниками найтехнологічніших вакцин з найменшою кількістю побічних ефектів Pfizer і Moderna.
  • зрештою, не змогли розгорнути мережу вакцинації і організувати зрозумілий її порядок", – перераховує Сюмар.

  "Зате п’ятсот мільйонів разів спромоглися збрехати про те, як українська опозиція "заважає Індії відновити експорт вакцин". Збрехати спочатку на рівні голови комітету Ради та наглядової Укрзалізниці (яка в нас найбільш обізнана у всіх питаннях), і тепер Президента", – констатує Вікторія Сюмар.

  "Смішно і соромно. Хлопці, вам час усвідомити: вакцини стають головним інструментом політики і дипломатії. І "найвеличніші лідери сучасності" будуть визначатися спроможністю забезпечити розробку, виробництво і проведення вакцинацій, а не інтерв’ю придворних жополизів", – наголошує депутатка.

  Час усвідомити, що перша хвиля вакцинації не буде останньою, зауважує Вікторія Сюмар: "на думку ізраїльтян, щеплюватися ймовірно доведеться раз на півроку… Як довго тримаються антитіла після повторної хвороби чи вакцинації поки не знає ніхто. Але логічно, що антитіла від вакцини не будуть триваліші за антитіла перехворілих".

  "Час усвідомити, що та ж Індія (і Китай з Росією теж) вже використовують вакцини для посилення своїх геополітичних позицій. І та ж Індія не зупинила поставки в сусідні країни, які є її важливими партнерами", – констатує Сюмар.

  "Час усвідомити, що ви вже не коміки-піарники, а політики та влада, відповідальні за життя та здоров’я українців. І що світ, який жив за формулою "хліба та видовищ", тепер живе у формулі "вакцини-хліб-видовища"… Без вакцин не варто сподіватися на "хліб", бо економіка точно хоче бачити світло в кінці тунелю і не бачить. А без вакцин і без хліба – видовищні відосіки нам не допоможуть. І так, ми тут з вами в одному човні, на жаль", – зауважує представниця "ЄС".

  "Рятувальна соломинка" у вигляді звинувачень опозиції на фоні цього коронавірусного шторму не допоможе. Доведеться гребти. І забезпечити вакцини і вакцинацію. Або йти", – резюмує Сюмар.

  Нагадаємо, 17 424 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 27 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 752 дитини та 420 медпрацівників.

  Попередній матеріал
  На Черкащині внаслідок пожежі загинуло двоє дітей та їхня бабуся
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині внаслідок ДТП загинуло троє людей
  Loading...

  Верховний суд підтримав заборону відвідування школи без заповненої карти щеплень – як реагують батьки на рішення

  Петро Порошенко обговорив з послом Китаю в Україні питання щодо постачання вакцини від COVID-19

  Макрон заявив про "світову війну" нового типу через вакцини – яка ситуація з щепленнями в світі

  Неонацисти поранили двері – тюрма 7 років, соціологія в дурдомі та "Мівіна" без олії – "Час Ч"

  Кулеба заявив, що критика вакцини Сovishield безпідставна та повідомив про відтермінування наступної партії

  Головний санітарний лікар розповів, кого першим щеплять китайською вакциною CoronaVac