Джон Гербст
Джон Гербст Голос Америки

"Плівки Байдена" вигідні Кремлю": експосол США назвав смішними звинувачення Порошенка в держзраді

Читайте по-русски
Він вважає, що плівки створені спеціально для підриву відносин між США та Україною

Україна виглядає смішною, коли починає розмови про державну зраду п'ятого президента України Петра Порошенка, заявляє експосол США в Україні Джон Гербст. Про таке повідомляє телеканал "Прямий".

"Мені здається, що Україна виглядає недолуго, коли починає розмови про державну зраду президента Порошенка. Це просто несправедливо та смішно, очевидно, що ці плівки були порізані, щоб створити більший резонанс. Небезпека у тому, що вони створені для підриву відносин між Україною та США. Це спроба зробити США сумнівною країною для України і навпаки Україну суперечливою для американців", – наголошує Гербст.

"Ми знаємо, що це вигідно Кремлю та окремим українським політикам, які вважають, що сфера інтересів України знаходиться в Москві, а не в Європі, а також це вигідно українським корупціонерам, які розуміють, що США просувають реформи в країні. І, на жаль, всі ці інтереси активно лобіюють медіа, тому що цим людям належать великі телевізійні ресурси в Україні", – заявляє експосол України в США.

Попередній матеріал
Звірства у відділку Кагарлика: Аваков анонсував відеофіксацію слідчих дій та збільшення зарплати інспекції з особового складу
Наступний матеріал
"Незамінний": у "Слузі народу" пояснили, чому не голосуватимуть за відставку Авакова
Loading...