Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Петро Порошенко відреагував на арешт Навального

  Читайте по-русски
  Москва давно перейшла всі "червоні лінії", наголосив політик

  Арешт Олексія Навального злочинним путінським режимом – черговий небезпечний виклик для всього демократичного світу. Про це пише у Facebook п’ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

  "Москва давно перейшла всі "червоні лінії", за що й отримала та продовжує отримувати виправдане покарання. Свобода слова та зібрань, права людини, свобода діяльності опозиції для Кремля – реальна загроза стійкості режиму. У ці дні солідарного засудження чергового злочину російської влади переконаний, що без відповіді він не залишиться", – наголосив Порошенко.

  "Якщо Кремль продовжує не чути законних закликів, маємо йому допомогти додатковими санкційними обмеженнями, починаючи з позбавлення права голосу в ПАРЄ. Незважаючи на те, що наші підходи з Навальним щодо питання Криму є діаметрально протилежними, приєднуюся до вимог світу щодо поваги до демократичних цінностей і його негайного звільнення, як і сотень політв'язнів і заручників Кремля, в тому числі українських громадян", – зазначив лідер партії.

  "Зустрічати його повернення на батьківщину нормальна влада мала б не загрозою тюрми, а перспективою проведення всеохопного і достовірного розслідування спроби його отруєння. Однак це точно не про кремлівський режим, який укотре розписується у власній слабкості і лицемірстві", – резюмує Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, російського опозиціонера Олексія Навального в Росії арештували просто у відділку поліції.

  Попередній матеріал
  Голова соцмережі Parler разом з родиною втік з дому через погрози його життю
  Наступний матеріал
  Білорусь офіційно позбавили права проводити Чемпіонат світу з хокею у 2021 році
  Loading...