5.ua

Петро Порошенко по телефону висловив співчуття Ангелі Меркель

  Президент України Петро Порошенко провів телефону розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляється на офіційному сайті Президента 18 липня.


  Як зазначено у повідомленні, глава держави висловив канцлеру ФРН глибокі співчуття у зв’язку з загибеллю літака "Малазійські авіалінії", у якому загинуло 298 людей, серед яких четверо громадян Німеччини.

  Петро Порошенко поінформував про створення міжнародної слідчої групи для з’ясування обставин катастрофи та запросив німецьких спеціалістів до участі у її роботі.

  Ангела Меркель зазначила, що це "жахлива, драматична трагедія, яка сколихнула весь світ", та позитивно відзначила прагнення української влади щодо проведення відкритого, об’єктивного розслідування обставин катастрофи.

  Президент також поінформував канцлера Німеччини про ситуацію у Донецькій і Луганській областях.
  "Ситуація в зоні конфлікту напружена. Зокрема, по лінії кордону йдуть обстріли українських військових", - сказав Глава держави.

  Федеральний канцлер висловила підтримку Україні та запевнила, що вона й надалі докладатиме додаткових зусиль для досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Наприкінці розмови Петро Порошенко подякував Ангелі Меркель за підтримку та її особистий внесок у формування позиції Європейської Ради, що була висловлена 16 липня щодо України.
  Попередній матеріал
  Турецький міністр пообіцяв допомагати МЗС Україні у переговорах з Євросоюзом
  Наступний матеріал
  До амбасад Малайзії та Нідерландів другий день несуть квіти та свічки